Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárnátok a párotoktól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnátok a párotoktól, hogy ne csináljon triggerelő dolgokat a terhességetek alatt? Főként az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori annyi, hogy én nem szeretném, hogy elmenjen csapatépítőre a párom, mert az engem rettentően triggerne. A legutóbbi csapatépítőn olyan állapotban hoztam haza, hogy undorodtam tőle, a Világát nem tudta annyira részeg volt. Persze mondja hogy nem lesz több ilyen, meg tanult belőle, de úgy érzem nem engedhetem meg magamnak ezt a stresszt. Arról nem is beszélve hogy az egyik közvetlen munkatársa elég erős jeleket közvetít felé miszerint vonzódik hozzá, ami szintén nagy stressz faktor nekem. Őt nyilván bántják amiatt, hogy nem megy el, viszont ha elmegy engem bántana, és ami a legrosszabb a sok stressz miatt a babát is veszélybe sodorná. Most én vagyok a toxikus,vagy reális a kérésem?

ma 16:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"A babát pedig ne stressz forrásként lásd és láttasd."


Még akkor sem, ha az, akkor is, ha tökéletes kapcsolatba születik.

ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
66%
Toxikus vagy igen
ma 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
72%

A babának az ég világon semmi baja sem lesz az ilyen fokú stressztől, tudod te, hogy milyen helyzetekben is születnek babák? Háborús helyzetekben, világháború alatt/után (pedig ott kb mindenkinek kis ptsd is bejátszott, annak is aki nem volt a fronton, csak átélte) stb. Ha egy kora terhesség megszakad, annak más oka van, ahogy a halvaszülésnek is! Ez szimpla érzelmi zsarolás, hogy az embriót használod ellene, hogy vele manipuláld. Ha megakar csalni, akkor megfog csapatépítő nélkül is. Hameg nem, akkor lehet ott bármilyen nő, nemet mond 🤷🏼‍♀️. Az már nagyobb probléma, hogy nem tudja hol a határ, nincs önkontrollja és képes sakál részegre inni magát. Na meg az, hogy mentális betegen gyorsan bekellett vállalni a babát, egy olyan kapcsolatba, ahol alap bizalmi problémák vannak. Mert ez nem lesz jobb. Sőt! Egy kisbaba a jó kapcsolatokat is kicsit megviseli, mert mindenki kialvatlan, ugrik arra is, amire máskor nem. Akkor is folyamatos aggódás van, mert bármikor lehet beteg és vinni kell orvoshoz/ügyeletre (tapasztalatom szerint valahogy mindig akkor lesznek komoly tüneteik, amikor már nincs sima háziorvos. Éjjel, hétvége, ünnep ...). Akkor meg majd azért nem mehet sehova, mert ez lesz az indok.

(Igen, van gyerekem, van férjem, ment el céges rendezvényre. Ott alvósra is (messze volt), tudta a határokat, tisztában van a "játékszabályokkal", sose volt sakál részeg, sem vállalhatatlan a viselkedése).

ma 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az nem várnám el tőle, hogy kihagyja a csapatépítőt, de azt igen, hogy ha alkoholista, akkor többet ne igyon. Ünnepnapokkor se, egy pohárral se. Nem akarnék azon aggódni, hogy mikor csúszik ki megint a kezéből a kontroll. Ha ezt tartaná, akkor meg attól se kéne most tartanod, hogy mit fog csinálni ittasan a csapatépítőn.
ma 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!