Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárnátok a párotoktól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnátok a párotoktól, hogy ne csináljon triggerelő dolgokat a terhességetek alatt? Főként az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori annyi, hogy én nem szeretném, hogy elmenjen csapatépítőre a párom, mert az engem rettentően triggerne. A legutóbbi csapatépítőn olyan állapotban hoztam haza, hogy undorodtam tőle, a Világát nem tudta annyira részeg volt. Persze mondja hogy nem lesz több ilyen, meg tanult belőle, de úgy érzem nem engedhetem meg magamnak ezt a stresszt. Arról nem is beszélve hogy az egyik közvetlen munkatársa elég erős jeleket közvetít felé miszerint vonzódik hozzá, ami szintén nagy stressz faktor nekem. Őt nyilván bántják amiatt, hogy nem megy el, viszont ha elmegy engem bántana, és ami a legrosszabb a sok stressz miatt a babát is veszélybe sodorná. Most én vagyok a toxikus,vagy reális a kérésem?

ma 16:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan opció miért nincs, hogy elmegy de nem issza le magát a sárga földig? Vagy urambocsá' nem iszik ott alkoholt? Ha a közvetlen munkatársa küld felé jeleket, akkor tökmindegy, hogy csapatépítőn van-e, vagy az irodában. A párod válasz reakciója lesz a mérvadó. De ha ilyen bizalmi és párkapcsolati problémák vannak nálatok, akkor lehet várni kellett volna még a babával. Mindenesetre a kérdés stílusából nekem az jött le, hogy egyszerűen féltékeny vagy, valamint a 9 hónap alatt folyamatosan a terhességgel fogod zsarolni, ha nem azt csinálja majd, ami neked tetszik, akár jogos, akár nem.
ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Igy megfogja utálni a gyereket is.
ma 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Sajnos egyet kell értsek az első hozzászólóval.

Ha valaki meg akar csalni, akkor úgy is meg fog, csapatépítő ide vagy oda....


Illetve a másik dolog, hogy hiába küld valaki jeleket, hogyha nem vevők rá.

Más embereket nem tudunk megváltoztatni, nem is kell, itt nem az a probléma, hogy jeleket küld vki, hanem az, hogy te nem bízol a párodban.

Adott rá okott vagy mi miatt alakult ez nálad ki?

ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
55%

Nem a gyereket félted te, hanem felhasználod a magzatodat a kontrollmániád alibijeként. Még meg sem született, de már manipulációs eszöz. Szégyelld magad.

Ha a férjeddel van bajod, azt mondd neki és ne a gyerekkel takarózz.

ma 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha dugni akar a munkatárssal, máskor ia megteheti.

Felnőtr ember, miért nincs annyi esze hogy nem iszik beszarásig?

ma 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Grizesteszta ***** válasza:
Kerdezo, a kov.18 evben vitrinben akarod tartani a parod, hogy ne stresszeljen, hiszen te gyereket nevelsz? Raadasul az ovonenik gyakran nagyon csinosak... Lez meg itt baj. Reszeg partnert meg egyszer gyujtunk be, tobbet soha az eletben...:)
ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Én azért nem tűrnék gyakran lerészegedő partnert, mert az ilyen emberekről azt gondolom, hogy nem szeretik azt az élethelyzetet, amiben vannak, tehát igazából azt a társat sem, akivel vannak. Lehet, hogy ebben nincs igazam. Adott-e okot a féltékenységre? Kavart-e korábban munkatársakkal? Volt-e mással is afférja, volt-e ebből konfliktusotok korábban? Ha igen, akkor a féltékenység is érthető, csak akkor visszajutunk oda, hogy ez egy nem jól működő párkapcsolat és nem lettek tisztázva/megbeszélve a dolgok, ráadásul jön a baba is. Egy baba nélkül sem működő párkapcsolat nem sok jó elé néz, hiszen a babavárás időszaka és főleg az első évek egy nagyon jól működő kapcsolatot és próbára tesz.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem számítottam ennyi negatív kommentre. Nem kontrollálni akarom, ez csak egy kérés volt, a gyereket meg nem manipulációs eszközként használom, hanem rettentően szeretném, és nem akarom hogy baja legyen, a családban rengeteg vetélés és halva szülés volt. Én meg sajnos pszichés beteg vagyok, de kezeltetem magam évek óta, és persze most kérdezhetitek hogy akkor minek vállaltam gyereket?! Nőgyógyászati problémáim vannak, ami miatt nem sok esélyt látott a nőgyógyász arra hogy lehet gyermekem, így mondta, ha szeretnék minél előbb próbálkozzunk. Jobban örülnék én is ha pszichésen egészséges lennék, de lássuk be az emberek többsége nem az, mégis vállalnak gyerekeket és nem is kezeltetik magukat. Ezek önbizalmi, nem pedig bizalmi problémák, és őszintén a Baba miatt aggódom, mert képtelen vagyok még irányítani az érzéseimet, és nem akarom, hogy ez kárt tegyen benne. Később nem lenne ezzel semmi probléma, ha már túl vagyunk a kockázatos időszakon, akkor nem kértem volna tőle ilyet.
ma 16:49
 9/22 A kérdező kommentje:

#7

Alkoholista volt, amióta együtt vagyunk, azóta viszont ünnepnapokon iszunk csak. Az az egy botlása volt neki alkohol téren, de én nagyon nagyot csalódtam és ott ment el végleg a kedvem a munkatársaitól, minden csapatépítő az alkoholról szól, és persze meg vannak sértődve ha nem iszik. Féltékenységre okot nem adott, munkatásával kavart annó, akkor engem még nem ismert, illetve csalta is már meg barátnőjét, és engem is csaltak már meg, ezért vagyok féltékeny

ma 16:56
 10/22 Grizesteszta ***** válasza:
Jo a magyarazat, de feledleges. A parod szeret, korabban megigerte, hogy nem lesz tobbet csacsi reszeg, nyilvan azt is, hogy nem fuzi a kolleganot. Legy frlnott, engedd, hogy bizonyithasson! Hagyd 8beken, menjen, te meg legy nyugodt, orulj a bsbanak es ne fantazialj vetelest egy csapatepito miatt!
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!