Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok és...

6 hetes terhes vagyok és tegnap óta zsibbad a vádlim, főleg a bal. Tapasztalt valaki ilyet? Első terhességem alatt nem volt ilyen tünetem, szedek magneziumot, kenem vadgesztenye krémmel és sokat sétáltam ma is, de akkor is bizsereg.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy terhesseg 2. Illetve 3. Trimesztereben ez természetes is lehet, de 6 hetesen nagyon korainak tartom. 🙁 valakinek volt tapasztalata? Esetleg vashiany? Orvoshoz 1,5 hét múlva megyek, ha addig nem tapasztalok más aggasztó tunetet. Előre is köszönöm a válaszokat.

2022. aug. 9. 21:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt,folyamatosan fàjt/görcsölt a jobb vàdlim.Nekem ez 8.hèt vègèn jelentkezett.Most vagyok 10hetes kismama kb.1hete szűnt meg.Masziroztam,szedtem magnèziumot rà.Nem tudom,hogy mi okozza.
2022. aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!