Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vadgesztenyeviragkrem viszeres...

Vadgesztenyeviragkrem viszeres labakra milyen? Hatasos?

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én ezt használom!Azt nem mondom,hogy elmulasztja,de nem is fáj!Egész jól elvagyok vele!Terhesség előtt Liotont és társait használtam,de ugye azok nem javallottak terhesség alatt!De én meg vagyok elégedve ezzel is és ezt szabad is használni!Szerintem érdemes megpróbálnod!Nekem a Biomed Vadgesztenye krém vált be!Üdv:33 hetes kismama
2010. máj. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mamám esküszik rá! :)
2010. máj. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszt.Milyen arban van a krem?
2010. máj. 28. 18:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem pár hete 740 Ft-ért, úgyhogy korrekt az ára. Nekem nem sokat segített, de mondjuk nekem nem fájt, csak ki van dagadva, és inkább csak kellemetlen. Nekem a dokim azt mondat, hogy kenhetem, de úgysem fog elmúlni, mert a hormonok okozzák, legalábbis nekem most jött csak ki a terhesség alatt.
2010. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!