Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák...

Vannak itt olyan kismamák akiknek viszeres a lábuk? Kellett menetek érsebészhez? Nekem már a terhesség elött is volt, sajnos. Mit lehet tenni, hogy ne legyen probléma a terhesség alatt? 10+2hkm

Figyelt kérdés
2010. máj. 3. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is van,volt is már az előző terhességeimnél is.

Még nem küldtek sehova,de szándékozom majd megkérdezni.

2010. máj. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!Nekem a védőnő csak annyit mondott,ha problémám lesz a visszerekkel,akkor mennem kell érsebészhez.
2010. máj. 3. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:

Én mutattam a belgyógyásznak, annyit mondott, polcoljam fel, és vegyek jó fajta papucsot. Szerinte az enyém nem vészes(még nem türemkedik ki). én még pluszban vettem térdig érő spéci harisnyazoknit. aztán majd látom.

Barátnőmnek csúnyább volt, de nem csináltak neki semmit. Azóta megszült, szerencsér nem volt semmi gond vele.

2010. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia4Engem meg is mütöttek 2 éve visszérrel,utána szurkálták.Mikor teherbe estem azt mondta a doki,hogy nagyon meg fogok szenvednia lábammal.Ezzel szemben hál istennek,sosem fájt a lábam,igaz jött ki pár visszér,de nem vészes.Az érsebész se mondott rá semmit,azt mondta simán lehet vele szülni.Sokat pihentesd,póckold fel,ha birod jó a gumiharisnya.38 hetes km
2010. máj. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,mindenkinek a választ!
2010. máj. 3. 20:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!