Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elvárnátok a párotoktól, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvárnátok a párotoktól, hogy ne csináljon triggerelő dolgokat a terhességetek alatt? Főként az első trimeszterben?

Figyelt kérdés
Röviden a sztori annyi, hogy én nem szeretném, hogy elmenjen csapatépítőre a párom, mert az engem rettentően triggerne. A legutóbbi csapatépítőn olyan állapotban hoztam haza, hogy undorodtam tőle, a Világát nem tudta annyira részeg volt. Persze mondja hogy nem lesz több ilyen, meg tanult belőle, de úgy érzem nem engedhetem meg magamnak ezt a stresszt. Arról nem is beszélve hogy az egyik közvetlen munkatársa elég erős jeleket közvetít felé miszerint vonzódik hozzá, ami szintén nagy stressz faktor nekem. Őt nyilván bántják amiatt, hogy nem megy el, viszont ha elmegy engem bántana, és ami a legrosszabb a sok stressz miatt a babát is veszélybe sodorná. Most én vagyok a toxikus,vagy reális a kérésem?

ma 16:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"a Baba miatt aggódom, mert képtelen vagyok még irányítani az érzéseimet, és nem akarom, hogy ez kárt tegyen benne"

Ne haragudj, de ha ilyen problémáid vannak, és ezen a jelenlegi kezelés nem segít, akkor sürgősen keress másik szakembert. Ugyanis semmivel nem veszélytelenebb a terhesség utáni időszak, amikor már ott a baba. (Lásd szülés utáni depresszió még az addig teljesen egészséges nőknél is).

Ha a párod tud a helyzetedről, akkor az ő hozzállását sem értem, például megígérhette volna, hogy nem iszik.

ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező neked nem való se partner se kisbaba. Te nem az első trimesztert fogod végigstresszelni hanem az egész terhességet hiszen mentális beteg vagy, de benne van a pakliban az is, hogy szülés után pánikbeteg leszel a babát illetve, vagy depressziós. Fel akarod használni a babát azért, hogy végre úgy táncoljon ahogyan te fütyülsz. Nem is az a legnagyobb bajod, hogy részeg lenne hanem, hogy megcsalna. De megteheti bármikor mint írták előttem hiába szeretnéd visszafogni őt. Ki merem jelenteni hogy minél inkább érzelmileg zsarolod, hisztizel annál inkább félre fog lépni ha nem is a végsőkig, de mivel nem fogja érezni, hogy szereted másnál fog vigaszt keresni aztán lehetsz egyedülálló anyuka. Nagyon gyorsan változtass a mentalitásodon legfőképpen a magzat miatt mert a folyamatos feszültség nagyon árt neki, de nyilván nem mindegy, hogy milyen családi közegbe születik, vagy hogy hétvégi apucija lesz-e legvégül...
ma 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
45%
Nos kezdjük azzal, hogy olyan emberrel nem járnék aki hűtlen volt valamelyik exéhez és olyannal sem aki alkoholista. Úgyhogy nem fájna mostanában a fejem egyáltalán, hogy mi lesz velem. Mondjuk ha már lettem volna olyan ökör, hogy vele vagyok és felcsinált akkor elvetetném a magzatot elvégre nem elég, hogy az alkohol miatt a magzat fejlődése/egészsége veszélyeztetett, de még én is lelkileg sérült lennék és nem szeretném, hogy miattunk szenvedjen...
ma 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
46%
Jaj elküldtem hamarább... Szóval én azt ajánlom, hogy menj abortuszra ha lehetséges még mert az kisbaba annyit fog szenvedni kettőtök miatt mint Jézuska a kereszten. Ne légy önző dög. Szívesen!
ma 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
51%
Én ebben az esetben engedném, de baromira erősen lefektetném a szabályokat. Nem rúg be, ha viszont olyan szinten berúg, mint múltkor, akkor 1) mehet, ahova akar, itt van vége a kapcsolatnak, 2) mehet, ahogyan akar egyedül, mert te nem fogsz kisterhesen még egy meglett részeg embert hurcibálj haza. A kedves ringyóskodó kollégát meg kerülje el, amennyire tudja, sőt mondja meg neki, hogy viselkedjen.
ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
48%

A kolléga fejre is állhat úgysem fog kelleni ha a párodnak te mint nő elég vagy. Viszont ha jár a szád, elkezded manipulálni még a közös babával is egyszer jól felmérgeskedik és szarrá csal, vagy elhagy.

Tehát ahelyett, hogy kontrollálni akarod inkább higyj neki, bízz meg benne.

Megígérte, hogy nem fog inni. Adj neki esélyt arra, hogy bizonyítson.

ma 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Szerintem abortusz, szakítás, pihenés, új kapcsolat, lehetőleg ne egy részeges csalfa farok.
ma 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Én is abortusz és szakítás-párti vagyok.
ma 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
83%

A nőgyógyász is megér egy misét, hogy egy pszichés problémákkal küzdő, kezelés alatt álló nőnek azt javasolja, hogy minél előbb essen teherbe.

A párod minél inkább fogja érezni a pórázt, annál inkább fog engedni a munkatársnak. Úgyhogy próbálj meg beszélni vele és megbízni benne. A babát pedig ne stressz forrásként lásd és láttasd.

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
53%
Igen, mérgező vagy. Sokat elmond az egészről a főként szócska. Azt jelenti, hogy nemcsak az első trimeszterben hárpiáskodnál. Előre sajnálom a gyereked.
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!