Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem túlzás ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem túlzás ezért pofozkodni?

Figyelt kérdés
Este sorozatot néztünk a barátnőmmel. Mielőtt elindította volna a kövi részt, rámásztam, elkezdtem csókolgatni, simiztem. Nem ellenkezett, visszacsókolt, bár ő nem nyúlkált a ruhám alá. Le akartam venni a nadrágját, erre felpofozott. Konkrétan közölte velem, hogy hát ő nagyon csalódott, hogy így viselkedek vele, mindig csak dugni akarok vele, ő végre szeretett volna egy romantikus, összebújós estét, de tönkre tettem. El is sírta magát, aztán este nem szólt hozzám, reggel szó nélkül ment el a melóba. Konkrétan hamarabb indult, mint szokott, hogy ne kelljen beszélnünk. Csak nem értem mire volt ez jó neki. Bőven elég lett volna, hogyha mondja, hogy nem akar szexelni. Soha nem erőltettem...
ma 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Valami korábbi trauma, amiről nem tudsz?
ma 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 lámlámnahát ***** válasza:
85%

egy percig nem lennék hajlandó olyan nővel együtt lenni, aki pofozkodik.


borzasztóan lehangoló lehet.

ma 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Kit a szart érdekel a trauma? Én magasból tennék rá, hogy a pasimnak milyen traumái vannak, ha minden előzmény nélkül megütne.


Ha nem tévedek, a kérdező barátnőjének van szája, van keze és van lába. Ha nem tetszik neki valami, ami történik, akkor ezt szavakkal vagy minimum mozdulatokkal kifejezheti. Nehogymár a pasijának kelljen kitalálni, hogy mikor akar vagy nem akar szexelni a csaj...


Ép persze ha az elutasító szavak és mozdulatok ellenére sem marad abba a próbálkozás, akkor az onnantól kedzve szexuális zaklatás és teljesen jogos a pofon. De az biztos, hogy én személy szerint nem akarnék olyan kapcsolatban élni, ahol a párom minden előjel vagy figyelmeztetés nélkül arcon vághat. Ez NEM normális.

ma 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Vihar a biliben, hisztikirálynő. Honnan kellett volna tudnod, hogy a romantikus összebújásnál tabu a sz-x, mert az tönkreteszi? Szerintem ő sem tudja. Már az is baj, ha rágerjed a párja? És ezt nőként írom....Tönkreteszi az estét? Másban is ilyen kiszámíthatatlanul szeszélyes, ráadásul agresszív? Pofozkodni? Én a helyedben nagyon átgondolnám, hogy ha egy laza hétvégén képes ilyen módon viselkedni, akkor milyen lehet, ha épp stresszes periódusa van a munkahelyén?! Akkor majd rúgni is fog?
ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A romantikus összebújás is érzelmileg-testileg vágyat ébreszt.

Ezt szemre hányni ostobaság. Teljesen természetes, hogy a szerelmeddel ez érvényes.

A hiszti, pofozkodás, duzzogás korlátoltság, ostobaság.


A természetes, hogy azt mondja, hogy most nem szeretné, csak összebújva romantikázni.


Ha mély traumái vannak, amit nem mond el neked, de amiket rád is

kivetít, akkor forduljon szakemberhez.

Ugyanis hosszú távon nemcsak ezt a kapcsolatot veri szét, de alkalmatlan lesz bárkivel harmonikus párkapcsolatra.


Ez bizony súlyos bántalmazó attitűd: nem erőszakoskodik, belemegyek a szerelmes előjátékba, aztán hirtelen lepofozom a páromat, mert nincs kedvem.


Ezt beszéld meg vele határozottan, férfiasan, nem kiabálva, nem veszekedve: nincs oka duzzogásra, fejezze be az ilyen megalázó érzelmi zsarolást; neked van okod a sértődésre, hogy kezet mert emelni rád oktalanul. Mi az igazi oka a viselkedésének? Ki vele!

Ha pszichés problémái vannak, akkor orvoshoz kell fordulni.


De az oktalan hiszti, pofozkodás, a lelki nyomás nem játszik a te repertoárodban.


Ez nagyon durva.

ma 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Dikkk
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor általában előkerül a trauma-kártya, de nem kell bedőlni neki.


Aki annyira sérült, hogy teljesen hétköznapi szituációk fizikai erőszakot váltanak ki belőle, annak gyógykezelés való, nem párkapcsolat.

ma 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igazából soha nem viselkedett így velem, egyáltalán nem hisztis. Eddig mindig normálisan meg tudta mondani, ha baja van.

Se a nrm utalt arra, hogy nem szeretné. Tényleg, valamennyire viszonozta a közeledést. Egyébként tegnap meló után is tök vidám volt, mostanában tökre nem stresszes. Egyszerűen fogalmam sincs, hogy mi baja volt.

ma 11:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy ha nem akar szexet mondja meg mert neked ez a pofozkodás nem fog bele férni egy kapcsolatba. Hisztérika...
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Gondolom egy ideje együtt vagytok és most kezd elgondolkozni azon mi legyen később, fontos e neked eléggé, vagy leginkább a szex miatt "tartod".


Mivel mindig dugtok és alig beszélgettek(hány pillanat volt a romantikázás..?) feszült lehet, de ez nem ok a pofonra, hanem inkább egy komoly beszélgetésre és kifakadásra, hogy te mindig csak dugni akarsz, ami nem normális. Komoly érzelmeknél azért kellene úgy is összebújni, hogy nem dugtok.


Az az igazság, hogy csak az elején van a folyton megdugnám rész, amikor komolyodik már inkább a lelkéhez bújsz és vannak csak dugásmentes bújások, találkozások is.

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!