Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lusta. Megelégeltem. ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lusta. Megelégeltem. Nem takarítok. Túlzás, vagy jó visszavágás?

Figyelt kérdés

A pasim egyre lustább. Nem csinál semmi férfias házimunkát, nem javít meg semmit, nem segít nekem.

Vannak állatai, de azok is az én nyakamban vannak. Állandóan koszt csinálnak.


Ő meg szórakozik. Meg bulikat szervez ide.


Ismét vendégek jönnek majd.


Nem vagyok hajlandó semmit takarítani. Az állatai összegányolnak mindent. Hát fogadja így a vendégeket, vagy takarítson ki.


Azt kihagytam, hogy 10 órában dolgozom, nyakamban van a kert is ami több, mint 1500 m2.


júl. 7. 17:33
1 2
 1/14 anonim válasza:
94%
És hogyan ment el ez idáig, hogy kb. a házvezetőnője lettél? Beleestél abba a hibába, hogy megcsináltad helyette? Tudom, hogy nagyon rossz megállni annak, aki szereti a rendet, de azért mindennek van határa, munka mellett kert meg háztartás, meg még nem is a saját állataid... Jól is teszed, ha visszaveszel egy kicsit. Nem lehetne megbeszélni vele, hogy osszátok el a munkát? Mert ez hosszútávon rosszabbhoz is vezethet.
júl. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Nekem miért nincs ilyen cselédem, aki ingyen dolgozik rám és még le is fekszik velem?! A piszok mázlista!
júl. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 😁😂
júl. 7. 17:46
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Jól tetted, sajnos a pasik nagy része ilyen. Mivel régen, mikor a nők nem dolgoztak mást, a házimunka csak a nők feladata volt. Sokan belenevelték a fiaiakba, sőt mai napig sokan erre szokatják őket, hogy nekik nem kell semmit csinálni, maximum villanykörte csere. Fát vágni meg nem kell már, füvet vágni csak kertesházban, de nagyon sokan lakásban laknak. A többi nehezebb munkát meg szakember végzi, mert a mostani férfiak nem ezermesterek. Szóval miért kéne mindent a nőnek csinálni munka mellett? Ha háztartásbeli , akkor más, de az manapság ritka.
júl. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Lépjél le minél előbb, ez nem neked való kapcsolat. Képes vagy eltartani magad, egy ilyen naplopóra semmi szükséged.
júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

#3:

Ja, hogy ezen most vihogsz, mint egy hülye? Akkor nem is akkora a baj, csak feljöttél ide kihisztizni magad. 😄

júl. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Te választottad ezt a hobó prolit,akkor szeresd tovább.
júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Maximálisan jól teszed.
júl. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik neki, és nem változtat, én tuti elhagynám.
júl. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
6-os hat igen.. sztem is eleg foggyosnak tunik a kerdezo.
júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!