Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom lusta. Megelégeltem. ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom lusta. Megelégeltem. Nem takarítok. Túlzás, vagy jó visszavágás?

Figyelt kérdés

A pasim egyre lustább. Nem csinál semmi férfias házimunkát, nem javít meg semmit, nem segít nekem.

Vannak állatai, de azok is az én nyakamban vannak. Állandóan koszt csinálnak.


Ő meg szórakozik. Meg bulikat szervez ide.


Ismét vendégek jönnek majd.


Nem vagyok hajlandó semmit takarítani. Az állatai összegányolnak mindent. Hát fogadja így a vendégeket, vagy takarítson ki.


Azt kihagytam, hogy 10 órában dolgozom, nyakamban van a kert is ami több, mint 1500 m2.


júl. 7. 17:33
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Nem fogja úgyse elhagyni. Csinálni fogja tovább, egyre több hajszál hullik ki de annyi baj legyen. A férfi közben alkoholista lesz, majd ez oda fog vezetni, hogy nyugdíjas korukra demenciától duzzadtan kinyírják egymást egy konyhakéssel.
júl. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Lépj le.
júl. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én egyenes embernek tartom magam, nem mennék bele ilyen játszmákba, meg nem várnám el, hogy majd ilyenek miatt rájöjjön, és változzon. Max 2x megbeszélném vele, ha nem megy, elhagynám.

De te várd csak tovább a változást attól, hogy 1x nem takarítasz ki. Fogadni merek, hogy a vendégek észre se fogják venni, vagy nem fogja őket zavarni, a párod szintén észre se fogja venni, te meg tovább dühöngsz majd - persze csak magadban, hogy nem vált be a terved, egy-két hét után megunod a rumlit, kitakarítasz, és megy minden tovább, mint eddig - mindaddig, amíg majd besokallsz, kirobban belőled minden sérelem, rázúdítod a fejére, és otthagyod, aztán meg csak a fejed fogod, hogy miért nem előbb léptél. Hahó! Ébredj már, nem fog megváltozni! Főleg nem attól, hogy 1x nem takarítasz.

júl. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
#13 így igaz!
júl. 9. 07:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!