Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az eljegyzést tervezge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az eljegyzést tervezgeti 5 éves kapcsolat után, de állandóan a pénzen veszekszik. Nem tudom, mi tévő legyek? (27/l)

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyok együtt, voltak olykor-olykor problémáink, de mindig megoldottuk őket.

Viszont a pénzen való veszekedés mindig úgy elfajul, hogy ilyenkor rájövök, hogy nekem erre nincs szükségem.


Jogi egyetemet végeztem, Jelenleg 4 órában dolgozok, mert készülök a végrehajtói szakvizsgára, ami azt jelenti, hogy jelenleg sajnos 200.000 Ft alatti a fizetésem, ami sajnos nem túl sok, de ez egy átmeneti időszak.


A párom nem igazán segít ki, azon kívül, hogy a bevásárlásokat intézi az élelmiszer terén, ami persze nem mondom, hogy kis segítség, de otthon úgy nevelkedtem, hogy m,indig segítettem a szüleim vállalkozásában és ezért busás zsebpénzt kaptam, így sajnos, vagy nem sajnos, de hozzászoktam a jóléthez, szeretek magamra igényes lenni, azonban erre most nincs sok időm a tanulás mellett.


A párom millió fölött keres, azonban még egyszer sem kérdezte meg hó végén, hogy minden rendben van-e, van-e mindenre pénzem, ő egyszerűen csak hozzászokott, hogy valahonnan mindig van pénzem, valahogy megoldom hó végén is a fodrászt, a manikűrt, stb.


Mert azt persze szereti, hogy mindig szép a hajam, mindig igényes a körmöm, mindig szépen fel vagyok öltözve, és büszke rám, és nem veszi észre, hogy én majd meg szakadok, hogy ezt egy 150 ezres fizetésből fent tudjam tartani havonta.


Ma mennem kellett fodrászhoz és egyszerűen nem maradt pénzem rá, de délután tudtam, hogy kapok még pénzt a szüleimtől a munkámért, így kivettem a széfből egy 20-ast, gondoltam majd délután visszarakom.


Erre hatalmas üvöltözés lett a vége, mert reggel elkezdte számolgatni a pénzt és észrevette, hogy kivettem egy 20 ezrest. "Tolvaj vagy" és társai.


Erre visszaadtam, de mondtam, hogy visszaraktam volna délután, meg, hogy fodrászra kellett volna.


Pár héttel ezelőtt megtaláltam az eljegyzési gyűrűt a zsebében.


Nem értem, hogy hogy tervezgethet valaki esküvőt, meg közös életet valakivel, úgy, hogy láthatóan nem áll készen rá, mert 20 ezer forint miatt tajtékzik.


Persze, én meg szólhattam volna, de azt hittem délutánig ez nem tűnik fel, abban meg biztos voltam, hogy nem adna fodrászra.


Én lassan 30 évesen már nem 20 ezer forintokon szeretnék hadakozni.

Anyáméknál sosem láttam ilyet. Pl. amit mosás előtt apa zsebében talált az automatikusan az övé lett, stb.


Én egyszer próbáltam megtartani így pár ezer forintot és egyből észrevette és követelte rajtam.


Hogy tudnám vele megbeszélni, hogy én nem tudok így élni és nincs semmi biztonság érzetem mellette?


ma 11:22
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
62%

Amúgy a szüleid élete neked ilyen törvény, hogy muszáj ugyanazt élned? Kicsit rögeszmés dolog ez neked.


Ha egy csávót megfogsz a külsővel akkor ragaszkodni fog ahhoz. Gondolom jó volt hogy pénzes volt, csak épp ezért fontos személyiségre menni. Hiába pénzes, ha nem ad, és hiába szeret teged, ha csak a külsőd szereti, amúgy meg leszar.


De nekem azért fura hogy mennyire nem tudsz lemondani ezekről. Te egy nehezebb életbeli helyzetben ahol nincs pénz nem tudnád megállni hogy ne menj körmöshöz? Nem mintha le kéne mondani, te életed, te döntésed.

ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
33%

Azok alapjan, ahogy itt megnyilvanultal es elvarod a parodtol, hogy minden kedvtelesedet o fizesse, mikozben joforman eltart, mert nelkule es a szuleid nelkul nem tudod fenntartani magad, es kozben rinyalsz, hogy nem futja sminkesre meg anyam kinjara…hat ne haragudj, de ha nem erzed, hogy gaz ez a hiszti, amit itt levagsz, akkor nagyon rovid uton szabotalni fogod ezt a kapcsolatot.

Inkabb azon gondolkozz, hogy ha ennyi ember van ilyen velemennyel rolad ilyen keves kommented utan, az miert lehet.

(Egyebkent ne aggodj, jelenleg is egy uj szakmat csinalok, csak en kozben fenn is tudom tartani magam abbol, amit keresek es nem varom a sult galambot a szamba a paromtol..:D ).

ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
51%
#34. Egy napot kellett volna várnod, mi a búbánatról beszélsz 🤣
ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
54%
Kérdező, ne hallgasd erre a profi csürhére. Lúzer pasik és velük beérő nők.
ma 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

#52

Te hogy nyilvánultál meg ne haragudj?

“Picsa így, picsa úgy” - Ez vagy Te.

Nem szeretnél elgondolkozni magadon a nagy szakmáiddal?

Nekem ez egy átmeneti fél éves időszak, amíg tanulok és igenis meg fogom védeni magam a saját kérdésem alatt:)

ma 18:42
 56/58 anonim ***** válasza:
En egy kommentelo vagyok, aki egyszer irtam ezt. Osszetevesztesz egy masikkal.
ma 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
0%
Elég sóher,nem mennek hozzá.Egy szavamba kerülne,nem 20 ezret,többet kapnék.Gondolom a kajából ő is eszik.Ilyen pasi mellett már a szülőszobából mehetsz vissza dolgozni.Meg letolvajoz?Gondolom a gyűrű is műanyagbol van.
ma 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
Persze, hog eszik a kajabol, a faszi veszi az egeszet🤣
ma 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!