Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az eljegyzést tervezge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az eljegyzést tervezgeti 5 éves kapcsolat után, de állandóan a pénzen veszekszik. Nem tudom, mi tévő legyek? (27/l)

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyok együtt, voltak olykor-olykor problémáink, de mindig megoldottuk őket.

Viszont a pénzen való veszekedés mindig úgy elfajul, hogy ilyenkor rájövök, hogy nekem erre nincs szükségem.


Jogi egyetemet végeztem, Jelenleg 4 órában dolgozok, mert készülök a végrehajtói szakvizsgára, ami azt jelenti, hogy jelenleg sajnos 200.000 Ft alatti a fizetésem, ami sajnos nem túl sok, de ez egy átmeneti időszak.


A párom nem igazán segít ki, azon kívül, hogy a bevásárlásokat intézi az élelmiszer terén, ami persze nem mondom, hogy kis segítség, de otthon úgy nevelkedtem, hogy m,indig segítettem a szüleim vállalkozásában és ezért busás zsebpénzt kaptam, így sajnos, vagy nem sajnos, de hozzászoktam a jóléthez, szeretek magamra igényes lenni, azonban erre most nincs sok időm a tanulás mellett.


A párom millió fölött keres, azonban még egyszer sem kérdezte meg hó végén, hogy minden rendben van-e, van-e mindenre pénzem, ő egyszerűen csak hozzászokott, hogy valahonnan mindig van pénzem, valahogy megoldom hó végén is a fodrászt, a manikűrt, stb.


Mert azt persze szereti, hogy mindig szép a hajam, mindig igényes a körmöm, mindig szépen fel vagyok öltözve, és büszke rám, és nem veszi észre, hogy én majd meg szakadok, hogy ezt egy 150 ezres fizetésből fent tudjam tartani havonta.


Ma mennem kellett fodrászhoz és egyszerűen nem maradt pénzem rá, de délután tudtam, hogy kapok még pénzt a szüleimtől a munkámért, így kivettem a széfből egy 20-ast, gondoltam majd délután visszarakom.


Erre hatalmas üvöltözés lett a vége, mert reggel elkezdte számolgatni a pénzt és észrevette, hogy kivettem egy 20 ezrest. "Tolvaj vagy" és társai.


Erre visszaadtam, de mondtam, hogy visszaraktam volna délután, meg, hogy fodrászra kellett volna.


Pár héttel ezelőtt megtaláltam az eljegyzési gyűrűt a zsebében.


Nem értem, hogy hogy tervezgethet valaki esküvőt, meg közös életet valakivel, úgy, hogy láthatóan nem áll készen rá, mert 20 ezer forint miatt tajtékzik.


Persze, én meg szólhattam volna, de azt hittem délutánig ez nem tűnik fel, abban meg biztos voltam, hogy nem adna fodrászra.


Én lassan 30 évesen már nem 20 ezer forintokon szeretnék hadakozni.

Anyáméknál sosem láttam ilyet. Pl. amit mosás előtt apa zsebében talált az automatikusan az övé lett, stb.


Én egyszer próbáltam megtartani így pár ezer forintot és egyből észrevette és követelte rajtam.


Hogy tudnám vele megbeszélni, hogy én nem tudok így élni és nincs semmi biztonság érzetem mellette?


ma 11:22
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
86%
Nem köteles téged eltartani, te vagy köteles, saját magadat. Még anyukádnak se muszáj mert már felnőtt vagy. Lopsz tőle és csodálkozol, hogy nem akar neked adni pénzt. Remélem hamarosan kirak téged te felületes, aranyásó ringyó!
ma 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
81%

40


Erre térjünk majd vissza akkor, amikor tényleg többet keres. Most 150 ezret keres és elvárja hogy más fizesse a hóbortjait. A palija bevásárol rá és így se tud kijönni és fizetéséből.

ma 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:

#41 Nem loptam tőle intelligens barátocskám, délutánig kellett volna a pénz kölcsön.

Aranyásó ringyó... juj ez még rímel is. Köszönöm😂 Félkegyelmű.

ma 16:17
 44/55 anonim ***** válasza:
100%
De azt sem ertrm, hogy ha havi 150 ezret keresel es a kormoson/fodraszon kivul nem koltesz semmire (mert ugye a kajat o fizeti, neked effektiv semmi kiadasod nincs ezen kivul), ugyhogy heti szinten jarsz kormoshoz neg fodraszhoz, hogy ennyibol ez nem jon ki? 🤣🤣🤣
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim válasza:
75%
Pedig tényleg egy pénzéhes lotyó vagy, jól írták előttem. És igenis loptál tőle mert nem tudattad, hogy elveszel pénzt. Sőt nem is először tettél el pénzt a háta mögött. De ha nem úgy van akkor mit keresgélsz mellette? Hagyd el elvégre nem akar neked segíteni úgy amennyire szeretnéd.
ma 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
69%

41-es vagyok


Anyád, apád félkegyelmű veled együtt. Egy kényes ringyót neveltek belőled aki még elhelyezkedni se tud máshol csak az ő cégükben. 4 órát "dolgozol" míg más a saját útját járja mert a szülei hiába gazdagok nem nyalják ki a gyerekük seggét fényesre. Az életben nélkülük soha nem fogod megtalálni a helyed. Egy utolsó tolvaj vagy aki másokon akar felkapaszkodni, másokat akar leszívni anyagilag. A párod állja a bevásárlást, de te tőle várod el, hogy még a kenceficét is ő fizesse. Csoda, hogy még veled van. Mondjuk ha így folytatod tuti nem vesz feleségül, vagy el fog válni.

ma 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:

Mondja az, akiből az apja, anyja egy unimtelligens barmot nevelt.

Azért hátha megtalálom a helyem, te buta, ocsmányul beszélő ismeretlenül ítélő, sekélyes barom.

Ennek a kényes ringyónak itt két diplomája van és egy doktori címe, csak sikerült ezeket is kikényeskedni.

Remélem is, hogy ringyónak hívnak, de egy igenis keményen tanuló és dolgozó ringyó, aki többre viszi, mint te valaha is fogod, te névtelen énekesmadár.

ma 17:10
 48/55 anonim ***** válasza:
100%
Azt értem, hogy te miért nem akarsz szakítani, inkább hagyod, hogy mindennek lemondjon. De ha ő un ebbe a hisztibe bele, akkor veled mi lesz? 150 ezerből nem fogsz tudni megélni.
ma 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
100%

Az intelligencia nem fugg ossze a diplomaval es a jo szemelyiseggel, mint a mellekelt abra is mutatja. Lehet, hogy tanulni tudsz, de jogy egy sekelyes, kenyes kis pcsa vagy, az is biztos :D

(Udv egy masik tobb diplomas, tobb nyelvvizsgas es szakmas, 25 eves no)

ma 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
Mert te aztán szívem nagyon intelligens vagy, hogy idehánytad ezt a kedves kommentet, amiben lepicsázol egy ismeretlent. Csinálj még egy szakmát, hátha már nem lesz időd erre.
ma 17:35
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!