Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom az eljegyzést tervezge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom az eljegyzést tervezgeti 5 éves kapcsolat után, de állandóan a pénzen veszekszik. Nem tudom, mi tévő legyek? (27/l)

Figyelt kérdés

A párommal 5 éve vagyok együtt, voltak olykor-olykor problémáink, de mindig megoldottuk őket.

Viszont a pénzen való veszekedés mindig úgy elfajul, hogy ilyenkor rájövök, hogy nekem erre nincs szükségem.


Jogi egyetemet végeztem, Jelenleg 4 órában dolgozok, mert készülök a végrehajtói szakvizsgára, ami azt jelenti, hogy jelenleg sajnos 200.000 Ft alatti a fizetésem, ami sajnos nem túl sok, de ez egy átmeneti időszak.


A párom nem igazán segít ki, azon kívül, hogy a bevásárlásokat intézi az élelmiszer terén, ami persze nem mondom, hogy kis segítség, de otthon úgy nevelkedtem, hogy m,indig segítettem a szüleim vállalkozásában és ezért busás zsebpénzt kaptam, így sajnos, vagy nem sajnos, de hozzászoktam a jóléthez, szeretek magamra igényes lenni, azonban erre most nincs sok időm a tanulás mellett.


A párom millió fölött keres, azonban még egyszer sem kérdezte meg hó végén, hogy minden rendben van-e, van-e mindenre pénzem, ő egyszerűen csak hozzászokott, hogy valahonnan mindig van pénzem, valahogy megoldom hó végén is a fodrászt, a manikűrt, stb.


Mert azt persze szereti, hogy mindig szép a hajam, mindig igényes a körmöm, mindig szépen fel vagyok öltözve, és büszke rám, és nem veszi észre, hogy én majd meg szakadok, hogy ezt egy 150 ezres fizetésből fent tudjam tartani havonta.


Ma mennem kellett fodrászhoz és egyszerűen nem maradt pénzem rá, de délután tudtam, hogy kapok még pénzt a szüleimtől a munkámért, így kivettem a széfből egy 20-ast, gondoltam majd délután visszarakom.


Erre hatalmas üvöltözés lett a vége, mert reggel elkezdte számolgatni a pénzt és észrevette, hogy kivettem egy 20 ezrest. "Tolvaj vagy" és társai.


Erre visszaadtam, de mondtam, hogy visszaraktam volna délután, meg, hogy fodrászra kellett volna.


Pár héttel ezelőtt megtaláltam az eljegyzési gyűrűt a zsebében.


Nem értem, hogy hogy tervezgethet valaki esküvőt, meg közös életet valakivel, úgy, hogy láthatóan nem áll készen rá, mert 20 ezer forint miatt tajtékzik.


Persze, én meg szólhattam volna, de azt hittem délutánig ez nem tűnik fel, abban meg biztos voltam, hogy nem adna fodrászra.


Én lassan 30 évesen már nem 20 ezer forintokon szeretnék hadakozni.

Anyáméknál sosem láttam ilyet. Pl. amit mosás előtt apa zsebében talált az automatikusan az övé lett, stb.


Én egyszer próbáltam megtartani így pár ezer forintot és egyből észrevette és követelte rajtam.


Hogy tudnám vele megbeszélni, hogy én nem tudok így élni és nincs semmi biztonság érzetem mellette?


ma 11:22
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem jön be az aranyásás.
ma 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%

Baxod alásan.....jogi egyetemet végeztél, végrehajtó leszel. Az az a munka, ahol emberekkel pénzen veszekszel 💩🤣


Gáz, hogy csak úgy lenyúlod a párod. Az meg a másik, hogy ha tudod, hogy kapsz a délután úgyis 20k-t, nem mehettél volna holnap ugyan úgy fodrászhoz? Vagy a fodrász hitelezi neked holnapig....

ma 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
85%
Ja az meg a másik, hogy jogászként lesülne a bőr a képenről, ha lopkodnék a páromtól.
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 A kérdező kommentje:
Nekem akkor sülne a bőr a képemről, ha a leendő menyasszonyom inkább suttyomba venne ki tőlem, mert tudja, hogy úgysem segítenék neki.
ma 15:04
 35/48 anonim ***** válasza:
100%

Szóval nálad eleve csak 2 opció van. A kéregetés, meg a lopás. Az fel sem merül, hogy nem kéne fodrászhoz menni, ha nincs rá pénzed.


"mennem kellett"


Nem kellett. Te akartál menni.

ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
100%

De eleve miert kene neked penzt adnia. En is ennek mindennap lazacot meg kaviart, de nem jon ki a fizetesembol. Nem bszkodom a seggem a foldhoz a paromnak, hogy de miert nem veszi meg nekem, hanem egyszeruen belatom, hogy nem fer bele, vagy nem olyan surun, mint szeretnem es tovabb lepek. 27 eves letedre borzaszto eretlen a felfogasod.

Nem koteles penzt adni neked semmire csak azert, mert a parod. Ha a fizeteseddel van a gond, akkor vagy kibirod, amig ennyi es probalsz ahhoz merten elni vagy palyat valtasz. Vagy, ha a szulok ilyen “busasan” fizetnek, akkor szepen mesz hozzajuk pluszban dolgozni.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
77%

A legtobb egrehajto nem csinibaba csak szolok.

A munka soran rendszeresen talakozom veluk a 90% farmer ing oszt jol van... Babam amilyen jelyekre neked ki KELL majd menned jobb is ha nem csinibe mesz mert a cigok megesznek reggeleire. 🤣

Szoval a munkara hivatkozni kar. Mert pont nem fogja igenyelni ezt a fajta kioltozest.


Masik h leulsz es atbeszeled vele h ezt megis hogyan oldjatok meg. Egyaltalan tudja h menni a beveteled?


A koromlak 600.- es eleg 3-4 honapra. Kvazi semmibe se kerul a 20e forraszhoz lepest


Masik h keszul a vegrehajtasi torvenymodositas. Eleg jellentosen vissza fog esni a bevetele a vegrehajtoknak. Ezt is szabalyozzak halistennek mint ahogy a birosagi ugvedi dijjakat. Vagyis nem fogsz milliokat keresni.

ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 A kérdező kommentje:
Téged ne az izgasson már, hogy mennyit fogok keresni. Jézusom. Ennél többet, az biztos, de olyan sokat biztos nem, mint Te:)
ma 15:49
 39/48 anonim ***** válasza:
77%

A hangsuly a kinezetem volt ...

Nem jo belott hajjal koromcipomen menni a cigokhoz vagy az alkeazekhez. Marpedig az a munkaval jar... siman kiszednek a kiscipodbol babacska. 🤣 Ilyen kinezettel nem fognak komolyan venni hallod.

ma 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
0%

31

Milyen aranyásás, te szerencsétlen! A csaj jómódú családból származik, jó végzettsége van, idővel valszeg többet fog keresni, mint a sóher pasija. Hol nőnek ezek a pasik?

ma 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!