Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól sejtem, hogy nem kíván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy nem kíván már, nem akar együtt lenni?

Figyelt kérdés

A férjemmel utoljára márciusban szeretkeztünk. Pár percet akkor is, nem volt annyira jó. :/

Soha nem kezdeményez, nem közeledik felém, aminek eredménye, H hónapok óta nem érünk egymáshoz.

Természetesen felhoztam neki ezt, nyáron, azt mondta nem velem van a baj, majd odafigyel. Semmi nem változott.

Amit nem értek, hogy ha már nem érdeklem, amiért hív életemnek, miért halmoz el mindenféle finomsággal, sőt, a minap este 9kor tvztünk, reklámoztak valami finom desszertet és csak úgy mondtam, H hű de megennék egyet. Erre ő felpattant, hogy elmegy a boltba és hoz nekem. Este 9kor.

Nem értem a viselkedését.

Miért akar valaki mindenben kedveskedni a másiknak ha egyébként meg egyáltalán nem közeledik?


Szerintetek megcsal?


ma 04:34
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Miért van ilyen szinten lepontozva a 9-es? Ha egy kapcsolatban nincs szex, az többnyire két emberen múlik. És akinek mar volt hosszú évekig tartó kapcsolata, az tudhatja a vágy előbb vagy utóbb alább hagy. A leírtak alapján nemhiszem, hogy az érzelmek is elmúltak volna. Jobb esetben csak az egyhangúság áll a dolog háta mögött, rosszabb esetben egészségügyi panaszok is állhatnak. Viszont a nő is tehet lépéseket ez ügyben, ő is kezdeményezhet ha szexet akar. Ő is beszélhet újra erről a férjével. Tenni kell azért hogy újra egymásra találjatok! Hajrá. :)
ma 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
52%
10# Elég szomorú ha te kinevetnéd azt aki elméletileg az életed társa, azért mert közeledne feléd. Hidd el sok év után, te se lehetsz érdekesebb női szemmel se, de legalább a nő tenne egy lépést pl a fehérneművel, nem az első dolga lenne félrebszni. :)
ma 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
71%
#10 sok pénzt feltennék, hogy te vagy az a típus, akinek életében nem volt nője, itt meg próbálod au embereket lehúzni a te szintedre...
ma 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Március előtt milyen volt a szexuális életetek?

Történt esetleg valami lelki változás, életesemény?


Én inkább valami pszicgológiai és/vagy egészségügyi problémára gondolnék elsősorban.


Beszélgettetek erről, hogy miért nem akar szexelni?

ma 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs szex hoszu ido ota, ott nem egy csipke cucc fogja ezt megoldani. En meg nem lattam ismerosi korben olyan kapcsolatot, ahol ez megoldotta volna a szexhianyt.
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ok, este 9-kor miért nem együtt mentek? Lehet van valakije és legalább volt alibi elszabadulni legalább egy telefonra.
ma 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettél asszonyasabb az elmúlt pár évben? Nem híztál meg?
ma 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
40%
17. Jaj, ilyet nehogy kérdezni merj itt, mert mindjart jönnek a hárpiák, hogy attól még ugyanúgy kívánnia kellene, ha szereti, micsoda szemétlada ha emiatt nem szexel vele. :D
ma 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18# Nem védem a nőket, mert sokan hajlamosak elhagyni magukat. De a férfiak is a kor előrehaladtával pocakosodnak, kopaszodnak, öregednek. Nem csak a nők változnak meg az évek folyamán. Plusz a legtöbbször a nőkre marad a gyerekek utáni való teendő, a háztartás, mindez munka mellett. Ha majd az apuka átvállalja egy-egy délután a gyerekeket, főzést és takarítást, majd anyuka eljár edző terembe, fodrászhoz, kozmetikushoz stb. Mondom ezeket gyermektelen nőként, de sajnos látom a környezetemben a legtöbb helyen mi a felállás.
ma 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

19. Én meg nem védem a pasikat, de a férfiak többség nem úgy működik, ahogy azt a nők elképzelik, hogy meglátnak egy pinát, és akkor automatikusan feláll a farkuk.

Ezt nem tudják szabályozni, vagy kívánnak valakit vagy nem. Ha nem áll fel egy elhízott nőre, arról nem tehetnek, ezért savazni őket (hogy mi az hogy a meghízott feleségével nem szexel, mi az hogy nem kívánja) nagymértékű tudatlanságra vall. Persze a nőknek könnyű szimulálni a szexet is, csak szétteszik a labukat, oszt csókolom.

ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!