Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól sejtem, hogy nem kíván...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól sejtem, hogy nem kíván már, nem akar együtt lenni?

Figyelt kérdés

A férjemmel utoljára márciusban szeretkeztünk. Pár percet akkor is, nem volt annyira jó. :/

Soha nem kezdeményez, nem közeledik felém, aminek eredménye, H hónapok óta nem érünk egymáshoz.

Természetesen felhoztam neki ezt, nyáron, azt mondta nem velem van a baj, majd odafigyel. Semmi nem változott.

Amit nem értek, hogy ha már nem érdeklem, amiért hív életemnek, miért halmoz el mindenféle finomsággal, sőt, a minap este 9kor tvztünk, reklámoztak valami finom desszertet és csak úgy mondtam, H hű de megennék egyet. Erre ő felpattant, hogy elmegy a boltba és hoz nekem. Este 9kor.

Nem értem a viselkedését.

Miért akar valaki mindenben kedveskedni a másiknak ha egyébként meg egyáltalán nem közeledik?


Szerintetek megcsal?


ma 04:34
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
37%
20# mindezt megértem, de az emberek változnak. Az ember nem nézhet ki mindig úgy mint 20 évesen. 30-35 év felett az is hajlamos lesz a hízásra aki korábban nádszál volt. Változik az anyagcsere, a hormonok. Most akkor mindenki váljon el mert épp már nem olyan a felesége vagy a férje mint régen volt? Egy normális ember a párja lelkébe szerelmes, és nem kizárólag a testébe.
ma 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hallani azt hogy néhány kilótól ne szexelne a pasi, sőt, sokan épp kevésbé lesznek megfelelési kényszeresek. Persze a teljes változás, hájpacnivá válás az már befolyásol férfiakat és nőket is, főleg ha előtte nem volt az a szétfolyós típus, hanem még ha volt is valamennyi háj, pocak de alatta izom.
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!