Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda nővel az ex előtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nővel az ex előtt, létezik jobb bosszú?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nővel, de eszméletlenül ronda. Szerintem még idegbeteg is mellé. De csak azért, mert a rohadék exem, lebukott, hogy egy másik pasival van és csak azért szedtem fel ezt a csajt, hogy visszavágjak a rohadék exemnek. Mert ez őt idegesítené, hogy egy nála rondább nővel vagyok. De mi van, ha ez a csaj moreszolni akar és nem fog felállni rája?

S ráadásul még ismeri is az exemet.

Csak addig kell, még az ex lát minket párszor, azt utána kirúgom a csúf boszorkányt.



tegnap 18:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
S képzeljétek el, engem is egy porbafingó, alacsony, g*cire cserélt le az exem. Engem is joggal idegesít, mert ne mondja senki, hogy az jobb nálam. Ugyan mivel jobb, az a kerti törpe tata? S még csak azt se lehet mondani, hogy gazdag, azt azért, mert elég csóringernek néz ki. Akkor mi a fenét eszik rajta?
tegnap 19:12
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Jobb a szexben.


Szerinted mi zavarná abban, hogy találtál egy csúnya nőt? Azt gondolja, végre a szinteden lévő párt találtál.

tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyott egy másik pasasért, de biztos érdekli hogy kivel vagy együtt..

Okos vagy látom.

tegnap 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Azért cserélt le arra a kerti törpére, mert nem foglalkoztam vele, elhanyagoltam. És ez igaz is. Elfoglalt voltam. Készülök az orvosi disszertációmra.
tegnap 20:29
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azonnal sejteni lehetett az írásod stilisztikai és szemantikai jellemzői alapján.
tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom hogy minket csak az basz fel ha egy szép nővel vagy

A rondát leszarjuk

tegnap 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Én a szépet is leszarom.
tegnap 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
78%

Először azt hittem, vicces a sztori. De inkább szánalmas.

Miből írod az orvosi disszertációdat? Hogy mennyire undorító vagy?

tegnap 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Szóval az van, hogy 38 vagyok, az ex 50, az új csaj 57. De haljak meg, kinéz 60+ nak.

Egy 50-es nő már túl van azon, hogy szebb nőre legyen féltékeny. Meg hát kategóriájában elég jó nő.

De egyszer volt egy amolyan kapcsolati szünet. Amikor nem tudta mi van, csak úgy 3 hónapra ghosting-oltam. Aztán akkor nekem lett egy másik muff. De csak egy rövid időre, kb. 2 hétre. Tudjátok hogy buktam le? A sikosítóval. Szóval 3 hónap után újra összejöttünk, azt moreszoltunk, meg minden. Mondtam is, hogy én a 3 hónap alatt ismerkedtem azért mással is, de nem jöttünk össze. Azt az ex marhára szeretett izélni, azt épp kirándultunk, azt az erdőben tömtünk, azt a hátizsákjából elővette azt a Durex epres sikosítót. Hát mondom, ilyen volt a Juditnak is! Aztán kiakadt, hogy én ezt honnan tudom, meg hogy arról nem volt szó, hogy meg is izéltem. Hát mondom, miért, mit hittél? Hogy sakkoztunk, meg pókereztünk?

Azt olyan idegesen kiakadt, hogy mutassam meg annak a másik csajnak a fotóját. Olyankor vajon mit nézett rajta, hogy szebb vagy csúnyább?

És még 2 pofont is lezörgetett.

Azóta nem hasonlítom egymáshoz a nőket, még a sikosítóját sem.

tegnap 22:15
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Te meg a doktori disszertáció? Nevetséges.Hihetőbb kamut találj ki!
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!