Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olyan autós létezik, aki...

Olyan autós létezik, aki napokkal később is emberkedni fog azzal az autóssal, akivel korábban közúti konfliktusa volt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 12:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Már ha felismeri és találkozik vele.
2022. szept. 29. 12:53
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Aki poénból és időtöltésből autókázik, annál előfordulhat. Ha valaki megy is valahova, az nem csinál ilyet.
2022. szept. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Nem valószínű, mert az ilyen alakoknak naponta sok incidensük van, kizárt hogy minden egyes "ellenfelüket" megjegyeznék.


Persze vannak unatkozó, pszichopata barmok, szóval lehetetlennek sem mondanám.

2022. szept. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Lehetetlennek én sem gondolom, de szerintem is futószalagon gyártja magának a problémákat az ilyen ember, aztán egyszerűen nem emlékszik már két nap múlva , kivel mi baja volt .
2022. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek ilyen idióták, akiknek tényleg nincs egyéb örömük, mint az, hogy akár napokkal később is megmutassák, mennyire igazuk volt.
2022. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, itt a fórumon is van egy, kérdést is tett fel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozlekedes__autok-motorok__11..

Face-to-face nyúlbéla volt (ez a magyar fordítása a "nem volt időnk"-nek), itt pedig már azt írja, hogy "elmennÉNK" meglátogatni, azaz "beszólt a köcsög, megverjük a haverokkal". És nem volt képes megérteni, hogy ez így miért nem oké.

2022. okt. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom mi az hogy emberkedni.nő vagyok,de ma feldühített egy másik idősebb nő.A kereszteződéseknél óvatos vagyok,de ő ezek szerint kihajtott volna mások elé,mert dudált.Ez egy kisebb város.Nem tudtam ott bosszút állni,de megjegyeztem a képét,az autót is,sőt elkezdtem "üldözni" is ma,vagyis dolgom volt arra amerre ez is ment,de nem láttam sajnos,pedig direkt kerestem.Beszélgetni akartam vele mindenképp,mert veszélyeztetni akart.Ezt nem hagyom tettek nélkül,ha egy hónap múlva látom,akkor sem.De ha nem tetszik neki,meg is agyalom,ha nincs tanú sem kamera.Elegem lett az ilyen gyökerekből nagyon!!!!
2022. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
52%
Előző:Az ilyen a saját kölykét is kizavarná a kamion elé szerintem,mert ő siet kenyérért,de amúgy egész nap ráér.
2022. okt. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

#7: pontosan ez az emberkedni, amit tervezel csinálni.

Azt se tudod miért dudált, de te már követni akarod és megverni. Beteges.

2022. okt. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen bonsai-M.Richárdok. Az ilyenektől mentális alkalmatlanság miatt végleg elvenném a jogosítványt. Nem bevonnám egy bizonyos időre, hanem olyan orvosi papírt kapna, hogy nem vezethet semmilyen járművet soha többet az életben. Tömegközlekedésen utazva majd emberkedjen akivel akar...
2022. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!