Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Olyan autós létezik, aki...

Olyan autós létezik, aki napokkal később is emberkedni fog azzal az autóssal, akivel korábban közúti konfliktusa volt?

Figyelt kérdés

2022. szept. 29. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy csávó akivel egyszer összemértük a pályán kié nagyobb, valószínű a munkahelyem közelében dolgozhatott ő is nagyjából azonos munkaidővel ,így sűrűn futottunk hazafele össze a pályán, ezzel rendszeresítve a dolgot.Heti egy “ki mit tud” minimum volt.
2022. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen :D Pár házzal arrébb lakik (egy kupleráj a telek) a gyerekei elhízottak, SNI papírosak, az egyik a fiam osztálytársa volt egy darabig.

Ez a pali egy ideje felhagyott azzal, hogy különféle rohadófélben levő bontószökevényekkel parádézzon, és jó ideje egy kis piros Swiftje van. Ennek legalább normális hangja van és nem rohad mindenhol. A szerencsétlennek nagyon böki a csőrét, hogy nálunk jobban sikerültek a gyerekek és még az asszony (én) is egy SUV-val jár. Akárhányszor találkozunk mindig beugat vagy le akar dudálni, vagy büntifékez de olyan még nem volt, hogy egyszerűen csak el tudjon haladni mellettem / előttem / utánam normálisan. Beteg agyilag szegény, szánalmas.

2022. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 NTBS ***** válasza:
Igen.
2022. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#12: ez ilyen, ha nem érted miert olyan a gyerek, nézd meg a szüleit. :))
márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Még a kommunista rendszerben volt, ca. 45 évvel ezelőtt! Van ilyen! X kamionos egy szabálytalan autósnak beszólt, vagy bemutatott!

Az nagyon bepöccent!

A kamionos másnap ment fuvarba, azt hiszem Bécsbe. (Vagy messzebb?) Odaér, amikor kap egy értesítést (rádión, talán), hogy be kell mennie azonnal a minisztériumba! Vissza kellett jönnie, és be kellett mennie! És ott csak annyit mondott neki a rohadék, hogy a "Te anyádat!".

Képes volt lekérdezni a rendszámot az állami kamionoscégnél, és elintéznie azt, hogy külföldről hazahívják az illetőt!

Valami miniszter vagy helyettes, vagy párttitkár lehetett, ha ennyire messze elért a keze!

Moldova György írta meg ezt a sztorit!

márc. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!