Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ronda nővel az ex előtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nővel az ex előtt, létezik jobb bosszú?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy nővel, de eszméletlenül ronda. Szerintem még idegbeteg is mellé. De csak azért, mert a rohadék exem, lebukott, hogy egy másik pasival van és csak azért szedtem fel ezt a csajt, hogy visszavágjak a rohadék exemnek. Mert ez őt idegesítené, hogy egy nála rondább nővel vagyok. De mi van, ha ez a csaj moreszolni akar és nem fog felállni rája?

S ráadásul még ismeri is az exemet.

Csak addig kell, még az ex lát minket párszor, azt utána kirúgom a csúf boszorkányt.



tegnap 18:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
🤣🤣🤣🤣
tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Kész 🤣
tegnap 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen zavarhatja a dolog, csak ennek az a hátránya, hogy feltehetően te még leljebb süllyedsz a szemében. Hiszen mégiscsak egy ronda nővel vagy együtt. Nem vagy alfa a szemében, inkább egy vesztesnek tekinthet.


Az lett volna az igazi bosszú, ha egy nála sokkal szebb csajt szedsz fel, és boldog vagy vele. Akkor talán megmaradhattál volna férfinak.

tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen és az, hogy levegőnek nézed az exet és azon vagy, hogy boldog légy.
tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Pontosabban:


*Akkor talán megmaradhattál volna férfinak. - mármint, az exed szemében.


#3 voltam

tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Most ezen mi a vicces? Örülj neki, hogy nem neked kell megfektetni azt a csúfságot! De ha vissza akarom kapni az exem, akkor az ördöggel is cimborálnom kell, és az a nő barátom, az az ördög.
tegnap 18:46
 7/21 anonim válasza:
100%
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
tegnap 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Jó, én is beállok a többi közé mert ez nevetséges tényleg.


😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣🫢🤣😂🤣🫢🤣😂🤣

tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
De mi nevetséges ezen. Írd már le!
tegnap 18:49
 10/21 A kérdező kommentje:
Le kell küzdenem az undort, ha nagyon smárolni akar. De elég ha lát minket együtt. Utána ráírok, hogy igen a kolléganőddel vagyok együtt. Felhívott magához és olyat szeretkeztünk nyitott ablaknál, hogy azóta a szomszédasszonya előre köszön neki. S csak hogy jobban érezd magad, amikor kicsúszott, én tettem vissza. Ezt mondanám neki.
tegnap 19:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!