Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm harap. Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm harap. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Néha random megharap. Nem szexin, hanem poénból. Enyhén fájdalmas, de nyoma nem marad. Amikor beszéltem vele erről, akkor azzal magyarázza, hogy figyelmet szeretne, meg mindig közli velem, hogy olyan cuki a reakcióm.

Csak nekem annyira nem tetszik, hogy mondjuk puszilgat, erre egyszercsak random pl vállon harap.


tegnap 21:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is volt ilyen exem. Kb 2 hónapig.

Ő is mindig azt mondta, így fejezi ki a szeretetét. Minden alkalommal megkértem, elmondtam, ne csinálja. Engem idegesít. Persze ilyenkor jött a sértődés.

Kb 1 hónapja voltunk együtt, kicsit több. 100.kérés ellenére este tv-zésnél ismét megharapott. Kirohantam a garázsba és bevittem a szájkosarat. Full komolyan közöltem, hogy még 1 ilyen, kajak ráteszem. Persze ezt is poénnak vette.


2hónapja jártunk kb. Főztem, mert nálam volt hétvégén. A hátammögé ment úgy, hogy nem vettem észre, majd beleharapott a hátamba. Megijedtem. Ahogy ugrottam, hogy megfordulok, véletlen szájba is csaptam. Tényleg véletlen volt. az alkarommal.

Kivágta megint a hisztit, én ott untam meg. Közöltem vele, hogy oké, akkor babám fogd a cókmókod és ennyi volt.


Persze még én voltam a szar, meg jööttek vissza a hírek, hogy verem őt.


De am ezt a harapást leszámítva elvoltunk, bírtam nagyon. Csak értetlen, éretlen volt.

ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
25%
Küldd el hozzám, majd megnevelem, egész jól tudok idomítani. :D
ma 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem ha a csajom harap. Engem beindít, számomra szexre való felhívás. Lehet, hogy a korábbi partnere is ilyen volt. Lehet, hogy azért harap mert szexet akar.
ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
81%
Elhagynám hiszen már mondtad neki, hogy zavar és cseszik rá.
ma 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!