Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha nem merek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha nem merek lefeküdni a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és szűz. Már hetek óta együtt vagyunk a barátnőmmel, de mindig terelem a szex témát mert kicsi a farkam, és félek mit fog szólni ha meglátja. Nincs valami amivel ideiglenesen meg lehet növelni?

aug. 2. 18:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nincs és ha szeret téged meg idővel ügyesebb leszel szex terén akkor nem fog lecserélni.
aug. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
87%
A méretet megnövelni nem tudod, de ha figyelsz rá, és törődsz az igényeivel ez nem fogja zavarni. Kis mérettel is lehet valaki nagyon jó a szexben.
aug. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáfűzném még, hogy az összes korábbi párom viszonylag nagy mérettel volt megáldva. Sokszor fájt velük az együttlét, és egyébként sem voltak különösebben figyelmesek. A jelenlegi párom az átlagosnál kisebb mérettel rendelkezik, de soha korábban nem volt olyan jó a szex, mint vele. Figyel rám, törődik velem és élvezi, ha élvezem. Ő az egyetlen, akivel többszörös orgazmusom volt és aki egyszer sem áll le, mielőtt legalább egyszer ne lenne. A többiek simán "úgy" hagytak, amikor nekik már rendben volt a menet.
aug. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek, hogy az exének nagyobb volt. Lehet a barátnőmnek meg pont kicsi lenne az enyém. Azt olvastam 21 éves korig nőhet.
aug. 2. 18:18
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Exével van még? NINCS hiába nagy(obb) a f@sza! Nem csak a méreten múlik minden. Majd azért dob ki, hogy még lefektetni se mered.
aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem fekszel le, majd megun.
aug. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
83%

Unalmas már ez a téma.

Ez valami fétis, hogy jajj, kicsi a farkam?

aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Én meg pont azt mondtam, hogy a nagyobb rosszabb 🤦‍♀️ rohadtul fáj amúgy. És nem tudhatod mekkora volt az exének.
aug. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Az en paromnak 20 cm, igen, sokszor faj..ovatosnak kell lennie. Viszont az elotte levoknek kisebb vt, azzal se vt semmi baj, veluk egyaltalan nem ereztem fajdalmat.


A masik dolog. Menj ra a csiklo izgatasra mikor beteszed neki, csinald egyszerre. A csiklo izgatas miatt is nagyon fogja elvezni. En pl csak akkor tudok elmenni ha csikloznak szex kozben.. szoval ne felj, legyel magabiztos kozben, az nagyon vonzo:)

aug. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyapám mindig azt mondta, ha rövid a farkad, kisfiam, toldd meg a nyelveddel! 👅👅
aug. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!