Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátnőmmel terveznénk lefeküdni sokadjára, de van egy probléma (hosszú, de erdemes elolvasni ha segiteni akartok) :-)

Figyelt kérdés

Barátnőm egyik nyáron egy fesztiválon véletlenül (mély részegségből) lement egy srácnak... Na most nagyon megérintette és mivel neki nem volt előtte semmi szexszel kapcsolatos, ezért ez egy traumaként érte őt.

Eddig kétszer fekudtunk le, eloszor a szuzessegunket vesztettuk mindketten, viszont en nem mentem el ezert megkertem hogy menjen le nekem...

Nagyon sirni kezdett es akkor mondta el ezt nekem.

Legutobb pedig mar egy egyszeru penetraciotol is sirni kezdett (hozzateszem sotet volt es nem lattuk egymast nagyon csak ereztuk).

Segitsetek legyszives mert nem jo nezni ahogy rosszul lesz mikozbe a vilag legelvezetesebb dolgait csinalnank.



2018. aug. 13. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy rohadtul maradi vagyok, de a felét nem is értettem annak amit itt leírtál...
2018. aug. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
hogy mi van?? hova ment le??
2018. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Haver én 18 vagyok és érteni kellene a szlenget...De nekem ez kínai :D a lényeget egyébként azt hiszem megértettem. Szóval a csajod valakit leoboázott csatak részegen és amikor kijózanodott rájött, hogy mit is csinált gondolom ez neki a trauma! Eddig 2x szexeltetek. Amikor először voltatok együtt akkor te nem élveztél el ezért megkérted, hogy facsarjon ki erre ő elsírta magát és elmondta a dolgot!

~Szabad fordítás~

2018. aug. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem kellett volna a hölgyeménynek csatt-részegre innia magát, ami egyébként sem nőies és úgy tevékenykedni. Ezzel te nem tudsz semmit sem csinálni, mivel, ha nem akarja, akkor nem erőltetheted. Menjen el pszichológushoz, volt egy osztálytársam, akit józanon ujjaztak meg akarata ellenére, neki segített.
2018. aug. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
100%
Röviden: a lány részegen lesz.pott egy srácot részegen, ez volt az első szexuális élménye. Utána összejött a kérdezővel, de mivel mély nyomot hagyott benne az első cumi, így sír, ha meglátja a szerszámot.
2018. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Én már öreg vagyok, és a szlengben sem vagyok otthon, de mégis értem.

Szerintem az a lényeg, hogy semmit ne erőltess. Ha nem akarja csinálni, akkor ne kérd rá. Beszélgessetek. Nyugodtan mondja el neked, hogy miért ennyire rossz ez neki.

Aztán ha már jobban összeszoktok, akkor biztosan ő is jobban felenged és rájön, hogy veled nincs mitől félnie, nem fogod bántani vagy kényszeríteni valamire, ami neki nem jó.

2018. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
57 évesen értem mit ír. Velem van a baj? Ezzel nem tudsz mit kezdeni, sok sok év múlva talán 1x magától belemegy. De ha erőlteted, sokkal rosszabb lesz. Ha ez nem tetszik keress alkalmas lányt, ha szereted legyél türelmes.
2018. aug. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Magyarul: a barátnőd hullarészegen leszopott valakit.


Ne sírjon, nyilván nem kényszerítették... hisztis kis pitsa, aki egy kis pia hatására bárkinek széttenné.

2018. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Milyen kedves a leányzó! Részegen egy idegennel azt sem tudja, hányadikán van elseje, aztán meg sír, hogy szexelni kell veled, a pasijával. De a legnagyobb barom azért mégis csak te vagy, hogy nem dobod ki, mint macskát toalettre. Igazi lúzer vagy, apafej! :)
2018. aug. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
66%

Az eddig ide válaszolóknak még nem volt szexuális kapcsolata, vagy ha volt is, az is inkább kínosnak mondható mint kellemesnek, ne hallgass rájuk kérdező, empátia nuku, ők még biztos nem csináltak semmi olyat amit megbántak volna, hiszen tökéletesek. :)))

Ha traumaként érte, akkor jobb lenne ha nem erőltetnéd, inkább segíts neki túllendülni a dolgon, de ne csak azért, hogy utána megdönthesd.


A lemenés helyett meg használhatnál más fogalmat is, mert csak a kérdés felénél fogtam fel, hogy mit is akarsz kezdeni vele.


Az meg elég gázos ha számodra a szex a világ legélvezetesebb dolga, de hát nem ítélkezek.

2018. aug. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!