Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Barátnőmmel terveznénk lefeküdni sokadjára, de van egy probléma (hosszú, de erdemes elolvasni ha segiteni akartok) :-)

Figyelt kérdés

Barátnőm egyik nyáron egy fesztiválon véletlenül (mély részegségből) lement egy srácnak... Na most nagyon megérintette és mivel neki nem volt előtte semmi szexszel kapcsolatos, ezért ez egy traumaként érte őt.

Eddig kétszer fekudtunk le, eloszor a szuzessegunket vesztettuk mindketten, viszont en nem mentem el ezert megkertem hogy menjen le nekem...

Nagyon sirni kezdett es akkor mondta el ezt nekem.

Legutobb pedig mar egy egyszeru penetraciotol is sirni kezdett (hozzateszem sotet volt es nem lattuk egymast nagyon csak ereztuk).

Segitsetek legyszives mert nem jo nezni ahogy rosszul lesz mikozbe a vilag legelvezetesebb dolgait csinalnank.



2018. aug. 13. 13:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
57%

Megértelek.

Szerintem is ha penetrálja a feneked akkor le kell mennie.

Nálunk is ez van csak fordítva, hogy lemegy de közben meg nem penetrálja nekem.

Szóval ha mindkettő meglenne egyszerre az csodálatos dolog lenne.

Szerintem valahogy próbáld megértetni vele s hogy te is megteszel neki mindent hogy jó legyen.


42F

2018. aug. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
oké, hát nem annyira világos amit írsz, de megpróbálok segíteni :D A legfontosabb, hogy legyél nagyon gyengéd a lánnyal. Mindent úgy csinálj, hogy neki jó legyen, ha szereted őt, akkor ez nem lesz nehéz ;) kérdezgesd, hogy mi esne neki jól, de azért ne minden másodpercben :D ha szeretne róla beszélni, akkor kérdezd meg, hogy mi is történt pontosan azon az estén, és légy vele nagyon megértő :)
2018. aug. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Szeretném tisztázni a dolgokat, mivel ez a gyakori kérdések dolog nem úgy sült el mint gondoltam.

Lehet rosszul fogalmaztam meg, de hogy ilyen ostoba, gyerekes válaszok jönnek azt nem gondoltam soha...

Én és a barátnőm több honapja együtt vagyunk már.

Volt már más kapcsolatom, olyan is ahol a lány egy perverzebb csajszi volt.

Na most ez a lány, ez az élet nekem úgyhogy aki olyat ír, hogy p*csa vagy, hogy szakítás azt szivesen visszaküldeném az édes apukájába. Ez a lány nagyon félénk, nagyon szereny, okos szep es nagyon osszeillunk.

A lenyeget had irjam le ertelmesen de nem alparin:

A baratnom részegen hülyeségeket csinál, de szerintetek ha nem banta volna meg az elso percben egy evvel kesobb miert kezd el rajta sirni?

Nagyon erzekeny lany.

Torekeny.

Es en nem valami perverz allat vagyok remelem felfogható ez, hanem egyszerűen egy kapcsolatban fontos az érintkezés, fontos az interakció.

Nagyon szeretem, es ezert szeretnek rajta segiteni.

Nagyon elvezte az elso alkalmunkat is tobbszor is elelvezett, de en nem tudtam mert nagyon odafigyeltem, hogy ne fajjon neki.

Utana volt ez kesobb.

Kovetkezo alkalommal mar nem is a "szopas" volt szoban amikor sirni kezdett.

Egyszeruen benne voltam eppen tortentek az esemenyek, nem lattuk egymast mert sotet volt, es egyszercsak sirni kezdett mondta hogy o ehhez nem jo meg minden meg hogy nagyon rossz es csak azon tud gondolkozni.

Mondtam hogy oltozzon fel es onnantol szorosan oleltem es sztoriztam neki meg chit chat volt hogy ne gondoljon rá.

Nagyon szeretném ha ez nem fordulna elo.

Nyilvan fiu vagyok, fiatal, eletemben 2szer szexeltem es igen, szeretnek mint minden normalis fiu aki kamasz.

Pszihologuson kivul igazibol barmi segitseget meghallgatnek, csak en tudom senki nem tudja ezt az infot ugyhogy szerintem pszihologushoz nem szeretne menni, de ez nem a lenyeg.


Kerlek benneteket, hogy ne fogalmazzatok alpári módon, hamar en ezzel a nagy szöveggel keszultem, es en se fogalmaztam ugy.

Koszi

2018. aug. 13. 21:36
 14/16 anonim ***** válasza:
He?
2018. aug. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Sajnos te "csak" annyit tudsz neki segíteni, hogy türelmes vagy és érezteted vele, hogy szereted és mellette állsz. Tudom, hogy hajtanak a hormonok, mint a gőzmozdonyt, de ne erőltess semmit, mert időre van szüksége. Ő ezt az élményt -bármennyire is az ő hibája volt és bármilyen fura is- hasonlóán élte meg, mintha megerőszakolták volna. Mocskosnak érzi magát, csalódott saját magában, ráadásul ez volt az első szexuális élménye. Az a helyzet, hogy te akaratlanul is eszébe juttatod az élményt, pusztán azzal, hogy te is pasi vagy. Nehéz meló áll előtte/előttetek. Remélem első lépésként elfelejti a piát.
2018. aug. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a türelem megvan bőven, de még azt fogom kipróbálni mi történik ha világos van amikor lefekszunk mert akkor lat engem enis ot es akkor nem jon elo talan az emlek.
2018. aug. 14. 09:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!