Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm apucinak hív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm apucinak hív szeretkezés közben és ez zavar. Mit tegyek, hogy ne csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Beszéltem vele erről nem egyszer, de nem tud leszokni róla. Mindig azt mondja, hogy véletlen volt, magától jön ez, próbál figyelni, de mindig kicsúszik minimum kétszer.

Nem szakító ok ez, de nagyon zavar.

Nincs köztünk korkülönbség egyébként.


aug. 9. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Beszélj vele megint. Beszélj vele arról is, hogy hogy tudnátok ezt kiváltani, mondd el, hogy neked szarul esik. Találjatok ki helyette más szavakat, amit mondhatna, figyeljetek rá szex közben, esetleg álljatok meg (mivel valószínűleg magától nem veszi észre). Ha nem jó neked valami, akkor ne engedd.
aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Addig kérd, amíg le nem szokik róla, vagy hagyd abba szexet, ha elkezdni...


Ha meg már rohadtul meguntad ezeket, akkor majd szakítasz.

aug. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

Alapból rokoni rangon nevezni a másikat szex közben nagggyon bizarr. "Még viccből se" kategória.


Egyszer volt egy képregény, abban volt egy idősebb transzvesztita erőszaktevő férfi, aki nagymamaruhába öltözve kapta el az embereket (férfiakat főleg) és kényszerítette az áldozatait, hogy végig nagyinak hívják, amíg történik a gyalázat.


A másik szintén egy sorigyilkos volt, ő anyukájának titlulálta a láncravert áldozatát és csak a bőre vonzotta, mert megvolt róla győződve, hogy az emberek a szeretetet a bőrön keresztül érzik és csak az a fontos (szerintem itt Ed Gein lehetett a minta, ő csinálta azt, hogy levágott az anyjára hasonlító nőt és próbált belebújni a bőrébe)

aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
36%

Ahogy az ajànlkozók szoktàkvolt mondani, majd én megb#szom, 40+.


Nos, vagy megszokod, vagy elhagyod.

Màs opció sajnos nincs.

aug. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Mert mar ven kecske vagy hozza kepest.
aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

"Beszéltem vele erről nem egyszer, de nem tud leszokni róla."


Ezek után inkább elhagynám.

aug. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Hívd őt anyucinak, édesanyámnak....hasonló.. Vagy valami más néven ami neki másra asszociál, ami neki azt sugallja másra gondolsz közben... Aztán majd abbahagyod ha ő is.. Mert ugye neked is jöhet ez spontán..
aug. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#5 Egy évvel vagyok idősebb nála...

#6 De ennél nagyobb baj nincs vele...

aug. 10. 17:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Lefot a kaved , nem fog sokaig tartani.
aug. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!