Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindent tudni akarok a paromrok es az exeirol?

Figyelt kérdés
Valamiert nagyon kivancsi vagyok rajuk, hogy milyen volt veluk, a sz@xre is, mikor hol, hanyszor hogyan csinaltak. Konkretan tenyleg mindenre. Hogyan beceztek egymast, mivel ajandekoztak meg egymast, milyen furcsa szokasaik voltak, terveztek e eljegyzest, eskuvot, gyereket. Feljott e vajon ez a tema? Mit szeretett bennuk es mit nem? Ki volt az igazi nagy szerelme? Csomo olyan kerdes ami miatt hulyenek erzem magam hogy ilyenek engem erdekelnek. Tudom hogy a multja es ilyenekrol nem szoktak/illik beszelni de mit csinaljak ha tenyleg nagyon erdekel minden apro kis reszlet?

2020. júl. 12. 03:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem véletlenül érzed hülyének magad, ilyesmit normális ember nem akar tudni. Ezzel csak fájdalmat okoznál magadnak, illetve hazugságra kényszerítenéd a párodat.
2020. júl. 12. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Vannak dolgok amiről lehet beszélni, de szerintem erősen túlzás amit te szeretnél. Ráadásul a végén ha mindent tudnál sokkal rosszabbul éreznéd magad.

Állítanál magad elé egy olyan mércét amit lehet meg sem kellene ugranod egy jó kapcsolatért, de folyamatosan kevesebbnek éreznéd magad tőle.

Engedd el ezt a dolgot!Nagy butaság, amit akarsz.

Veled van, nem az exével..ennek oka van.

Egy egy dolog úgyis szóba kerül, de így kivallatni meg kielemezni régi dolgokról nem egészséges.

Inkább arra koncentrálj hogy ismerd a másik vágyait igényeit és ha úgy érzed meg tudsz neki felelni, akkor azzal törődj !

Sokkal többet érsz vele, mint a na? Jobb velem?

Jobb volt a másikkal..vagy velem azért kicsit jobb?

típusú faggatózással.

2020. júl. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sztem bizonytalan vagy a sajat szexualitasoddal kapcsolatban. En legalabbis erre gondolonek. Valami nem kerek benned. Vagy tul sokat adsz masok velemenyere vagy az onbecsulesed kb 0 on van. Hanem nem volna ez fontos. Kenyszeruen jobb akarsz lenni mint az exek holott erre semmi szukseg. Ha valamiben valaki jobb volt vagy valami tema feljott akkor gondolom nem vagy tul boldog, kiakadsz hogy ot jobban szerette mint teged stb. Vagy ha meg nem is akadsz ki mindig ott motoszkal a fejedbe hogy mennyivel tobbet jelentett szamara o mint te.


Kivancsi vagyok mennyire talatam a el, pls ne csak leppntozz de oszinten mond is el hogy az altalam leirtak mennyire igazak rad

2020. júl. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem csak az érdekelne, hogy téged tényleg nem zavarna, ha azt mondaná a párod, hogy "előtted Mónikával voltam együtt, olyan hajlékony volt, mint egy kiscica, pont ott ahol most ülsz csináltuk s*ggből szájba, igazi szexbomba volt a csaj"?

Az eljegyzéses meg gyerekes részét értem, de ezek idővel esetleg úgy derülnek ki, ha feljön a téma, hogy mondjuk előtted csak komolytalan kapcsolatai voltak, akkor gondolhatod, hogy nem került szóba náluk a gyerektéma.

A becenév sem lenne jó neked, mert ha mondjuk megtudnád, hogy ugyanúgy becéz téged, mint az exét, akkor ott motoszkálna a fejedben, hogy vajon most azért, mert rá gondol?

Ha tényleg nem bírsz a kíváncsiságoddal, akkor nyomozd ki őket facebookon, úgy meg tudod nézni hogy néztek ki, de legyen elég ennyi, arról hogy milyen volt a szex senki nem akar beszélni.

2020. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%
Mert ön-sorsrontó vagy.
2020. júl. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Én is kicsit ilyen voltam, nálam az volt az oka, hogy nekem a barátnőm volt az első kapcsolat, neki pedig volt előttem 3,amiből az egyik hosszabb. Szóval érdekelt, eleinte volt, amiket ő maga mondott el, de úgy láttam, hogy egy idő után bosszantották a részletkérdéseim, így inkább hanyagoltam ezt a témát.
2020. júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
73%

Nyilván valamilyen komplexusod van, bizonytalan vagy saját magadban vagy a kapcsolatodban, nem tudom, nem vagyok pszichológus, de oda való eset vagy, nem normális egyáltalán. Nem bántásból mondom, de egészséges önértékelésű ember nem csinál ilyet.

Tegyük fel, hogy megkérdezed tőle ezeket, és tegyük fel, hogy kapsz olyan választ (mert lesz ilyen), ami nem fog jól esni. Lehet, hogy az exe finomabbat főzött, vagy jobban csinált valamit a szexben, vagy jobb volt vele kirándulni stb. Nem te fogsz mindenből kijönni győztesként.

Akkor hogy fogod magad érezni?

2020. júl. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Nagyon eros amiket irtam a kerdesben. Nem pontozok le senkit, sot! Abba nem nagyon gondoltam bele hogy ezek a valaszok hogyan fognak erinteni. Lehet abbol is ered, (irta is fentebb valaki, hogy o is volt igy) hogy a paromnak mar tobb sokkal hosszabb (5 eves) kapcsolatai voltak, meg nekem nem annyira, es nekem o az elso igazan komoly, vele erzek mindent ugy ahogy az a nagy konyvben meg van irva. Ezert van bennem egy kis felsz, hogy mivan ha o mar tulvan elete nagy szerelmen vagy hasonlok. Az exeirol nem kimondottan beszel, kb minden exerol 3 mondatot tudnek mondani, viszont a kapcsolatunk elso egy eveben igencsak jelen voltak az eletunkben. A parom az a fajta aki nem szeret rosszbalenni senkivel (mindegy ez bonyolult) amiota mondtam hogy engem ez zavar azota szerencsere nincs ez. Lehet ekkor alakult ki bennem az exek utani kivancsiskodas mivel eddig ez ram nem volt jellemzo. Termeszetesen nem nyaggatom ilyenekkel a parom, probalom magamban rendezni ezeket a dolgokat akkor. Koszi mindenkinek a valaszt! Esetleg tippek hogy hogyan csillapithtanam a kivancsiskodasom?
2020. júl. 12. 12:17
 9/13 anonim ***** válasza:

Hát ha megkérdezed gondolkodott-e már korábban a gyereken meg házasságon, akkor nem feltétlenül az exekkel jössz, de válasz lenne a kérdésedre is.

A szex részét engedd el, arról neki is ciki lenne beszélnie, esetleg hazudna róla, meg nem is érintene jól téged sem.

Ha már túl van a nagy szerelmén, akkor ahogy írtad: túl van rajta. Ha most veled van, akkor biztos nem az egyik exe volt a Nagy Ő.

Amúgy vannak különböző párkapcsolatos/szexuális társasok, amikben vannak hasonló kérdések. Pl "használtál-e már szexjátékot", "csináltad-e már nyilvános helyen", "próbáltál-e már ki szerepjátékot".

2020. júl. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ez az elete nagy szerelme dolog is ugy jott nalam a kepben, hogy az egyik haverjarol beszeltunk akinek meg x evvel ezelott volt y evig egy baratnoje es mondta a parom hogy na ez a csaj volt a haverjanak az elete nagy szerelme. Hatalmas szerelem volt, de vegul mashogy alakul, viszont a srac is ugy gondolja hogy elete szerelme (volt) az a lany. Es ebbe ha belegobdolok, hogy a paromnak mondjuk a kettovel elottem levo baratnoje az elete nagy szerelme az viszont rosszul esik mivel mint irtam nekem Ő a nagy Ő! Így érzek iránta. És biztos hogy van önbizalomhiányom is, de akkorsem akarnék úgy együtt lenni valakivel aki mondjuk szeret meg jo velem de amugy ennyi es mondjuk mar elkonyvelte magaban is hogy haz igen xy volt az eletem nagy szerelme de megcsalt, szetmentunk tobb ilyen mar nem lesz az eletemben biszont itt ez a lany szeretem jo vele. Mondjuk ahogy kommunikal meg a szavai, tettei tokre azt mutatjak hogy odavan ertem de mivel o mindenkivel ilyen kedves, meg az exevel is joba volt sokaig annak ellenere hogy megcsaltak vagy hogy viselkedtek vele igy neha gondolkozok ilyeneken.
2020. júl. 12. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!