Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek,ha én nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,ha én nem akarok minden nap találkozni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt és minden nap találkozunk mert a párom nem bírja ki,hogy ne lásson.

Nekem neha jó lenne 1-1 nap amikor egyedül lehetek, ezt már mondtam is neki, de akkor egyből azzal jön,hogy én nem is akarok vele lenni meg,hogy nekem nem is hiányzik. De szerintem attól nem borulna össze a világ,ha 7-ből csak 5-6napot lennénk együtt.


2020. jún. 22. 11:01
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%
Fél éves kapcsolatban nekem furcsa, ha nem akarsz minden szabad percet vele tölteni. Szereted őt?
2020. jún. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Az előző kapcsolatban csak hétvégén voltunk együtt másfél napot mégis 6 évig tartott. Az kicsit kevés volt, de nekem a minden nap is szokatlan.

Pl.amikor tok ideges vagyok, akkor inkább egyedül dühöngenék magamban, mert így csak rajta vezetem le.

2020. jún. 22. 11:07
 3/19 anonim ***** válasza:
83%

Én se birom elviselni ha minden nap kellene találkozni, falra másznék, pedig voltam szerelmes. Nekem kell a magánszféra, mégha másoknak ez nem is igazán érthető. De ez a szép abban, hogy nem vagyunk egyformák.

25n

2020. jún. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem mindenkinek kell a magány néha, és nyilván mindenkinek más a szeretetnyelve, máshogyan éli meg az emberi kapcsolatokat. Én azt tudnám neked tanácsolni, hogy mondd el a párodnak, hogy néha szükséged van egy kis egyedüllétre, és hogy attól te még ugyanúgy szereted őt, de értse meg, hogy számodra ez így egy kicsit sok és fojtogató.
2020. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Én is ilyen vagyok, együttélés alatt is igénylés a heti 3 "szabadnapot" amikor magam lehetek. Az baj, hogy ő ezt nem érti és nem fogadja el.
2020. jún. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mondtam már neki, hogy szükségem van rá, de nem érti meg.
2020. jún. 22. 11:14
 7/19 anonim ***** válasza:
72%
Tehát fél éve vagytok együtt, de már teljesen elnyom, uralkodni próbál rajtad, ha pedig próbálsz ellenállni, akkor jön az érzelmi zsarolás, lelki terror. Gondold át, hogy biztos kell-e ez neked.
2020. jún. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Teljesen normális az egyedüllétre való igényed, nekem az ő érzelmi zsarolása lenne nagyon sok. Egyszerűen mond meg neki, hogy rossz napod van, és nem szeretnél ma találkozni, vagy csinálj más programot, ha nem érti meg, akkor nem illetek össze.
2020. jún. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
62%

Én sem bírnám elviselni ha mindennap találkoznánk. Mindenkinek szüksége van arra hogy kicsit magával foglalkozzon vagy barátokkal, családdal. Nem kell mindig egymás nyakán lógni.

Magyarázd el neki hogy te szereted őt, de attól függetlenül neked is szükséged van egy kis térre.

L

2020. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

Én sem bírnam elviselni a napi találkozást. Nincs neki saját élete?


N

2020. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!