Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek,ha én nem akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek,ha én nem akarok minden nap találkozni?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyunk együtt és minden nap találkozunk mert a párom nem bírja ki,hogy ne lásson.

Nekem neha jó lenne 1-1 nap amikor egyedül lehetek, ezt már mondtam is neki, de akkor egyből azzal jön,hogy én nem is akarok vele lenni meg,hogy nekem nem is hiányzik. De szerintem attól nem borulna össze a világ,ha 7-ből csak 5-6napot lennénk együtt.


2020. jún. 22. 11:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
23%
Ha a szép szóból nem ért, akkor jöhetnek a "keményebb" módszerek, mondd azt, hogy más programod van, este meg fáradt leszel. Persze van, aki "megtörhetetlen", és képtelen megérteni azt, hogy másnak túl sok az, amit ő csinál. Ha a párod nem lesz hajlandó felfogni, hogy nem lóghat állandóan rajtad, akkor már csak a szakítás marad. Kérdezd meg tőle, hogy "neked nincs életed, hogy állandóan rajtam lógsz?". Őszintén szólva nem hiszem el, hogy egy normális felnőtt képtelen lenne felfogni, hogy megfojtja a másik embert, vagy hogy a másik emberen kívül nincs kivel/mivel foglalkoznia. Az érthető, ha valaki szeretne több időt tölteni azzal, aki fontos a számára, de ez így már a lelki terror és az érzelmi zsarolás kategória. Ő gyakorlatilag megpróbál kisajátítani téged, még szerencse, hogy azt nem szabja meg neked, hogy kimehetsz-e a házból, vagy hogy kivel találkozhatsz.
2020. jún. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
46%

Én megértem, hogy kell a magány néha, de az ilyen emberek akik azt írják, hogy nem kell minden nap találkozni, mégishogyan képzelnek el egy élettársi kapcsolatot/házasságot? :D Ugye az megvan, hogy ott minden nap találkoztok majd? Ha ennyire zavar hogy minden nap együtt vagytok akkor nem ő a megelelő társ.

Mi ha itthon vagyunk sem vagyunk állandóan egymás seggében,midnenkinek megvan a hobbija, nyilván napközben dolgozunk, ha meg itthon vagyunk akkor olvasás/gépezés stb. megy külön. De el nem tudnám képzelni,hogy este ne bújjak be mellé az ágyba. Így tökéletes egy nap zárása :) 27L

2020. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Mindennap? Jézusom, kifutnék a világból.

Nagyon nagy gáz, hogy elmondtad neki többször is és leszarja.

Csak ő számít.

Én nagyon elgondolkodnék azon, hogy folytassam-e vele.

2020. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
12, a házasság/együttélés azért más,mert ott közös az otthonotok. Engem anno az akasztott ki, hogy minden egyes hétvégén másnál kellett lennem, más családnál, folyton jönni-menni, nem lehettem nyugalomban otthon és szöszmötölhettem a saját dolgaimmal. Ha ő jött hozzánk akkor vendégház volt, vele foglalkoztam. Ez baromira fárasztó volt hosszútávon.
2020. jún. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*vendég volt
2020. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
13%
Jesszus, milyen válaszok. Ti tényleg egyáltalán nem szeretitek a párjaitokat? Miért raboljátok az idejüket szegényeknek?
2020. jún. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Dehogynem szeretem, csak minben ember más, más a magányigénye. Nem mindenki szeret nonstop másokkal lenni.
2020. jún. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
16%
Mondjuk az is elég érdekes, ahol 6 évig csak heti másfél nap, nem igazán nevezném az olyat kapcsolatnak..
2020. jún. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Aki kamionozik, az sajnos nincs otthon minden nap. A minden hétvége még jónak számít ebben a szakmában
2020. jún. 22. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!