Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm harap. Mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm harap. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Néha random megharap. Nem szexin, hanem poénból. Enyhén fájdalmas, de nyoma nem marad. Amikor beszéltem vele erről, akkor azzal magyarázza, hogy figyelmet szeretne, meg mindig közli velem, hogy olyan cuki a reakcióm.

Csak nekem annyira nem tetszik, hogy mondjuk puszilgat, erre egyszercsak random pl vállon harap.


tegnap 21:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél neki szájkosarat, nagyon cuki lesz a reakciója.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Én is szoktam harapdálni a párom. 😆 Szeretet jele, ha nagyon zavar mondd meg neki, hogy neked nagyon nem teszik és hagyja abba.
tegnap 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Kb ülj kutya vagy ilyenekkel neveld. El fog menni a kedve a baromnak.
tegnap 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
63%
A kutyákra áramos myakörvet tesznek berre is jó biztos
tegnap 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha annak ellenére nem változik, hogy beszéltél vele, akkor semmit sem tehetsz. Vagy elviseled így vagy otthagyod.
tegnap 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Beszélj vele, kérd meg, hogy más módon fejezze ki magát.
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Rakj rá pórázt.
tegnap 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Többet ne adj a szájába cumit, még a végén a farkadba harap. Az elég nagy bünti lesz neki, úgy fog könyörögni érte.
tegnap 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

Oltasd be veszettség ellen...😅


Amúgy ültesd le és komolyan, határozottan kérd meg, hogy ezt ne csinálja, mert neked rossz.

Ha értelmileg nem korlátozott, akkor fel fogja fogni.


Volt, hogy exemnél szex közben én is haraptam (reflexből, nem szándékosan), de egy alkalommal kicsit bedurvultam és mondta, hogy ez neki fájt (nyoma is maradt), onnantól tudatosan odafigyeltem arra, hogy még "extázis" közben is óvatos legyek.

tegnap 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Imádnám.
tegnap 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!