Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket a barátnőm? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve együtt vagyunk és az elején nem ilyen volt.Előadta,hogy ő kedves,megértő,türelmes,sokat segít a házimunkában is.Azt mondta nekem,hogy dolgozik,van önálló keresete.Összeköltöztünk 2 hónap után mondván szeretjük egymást és könnyebb lesz,hát tévedtem.

Folyamatosan veszekszünk,mert ő gyűjti a kajàt,persze dobáljuk ki őket.

Nem jár dolgozni sem,én tartom jelenleg el,mert a szüleivel rossz a viszonya,kitagadtàk a családból,mert szerintük egy elmebeteg.Barátai sincsenek.Veszekedés közben sokszor dúlakodunk is,rongál a lakásomban.Egyszer késsel jött nekem,kést is dobott már nekem.Megijedtem ott persze,de “szerencsére” csak megvágta az ujját.Hívta a 112-öt,azzal,hogy én megakartam őt ölni.Nem lett hálistennek semmi komoly ebből.Mivel enyém a lakás sokszor ki akartam őt már tenni,de a rendőrséggel fenyeget,meg,hogy megöli magát és egy terhes nőt nem rakhatok ki.Ezt meséli olyankor a szomszédjaimnak is,hogy ő terhes és én ki akarom rakni őt.Fenyeget,hogy felgyújtja a lakàsomat.

Mióta nem adok pénzt neki Tinderen pasizik és már titokban randizgat is velük,persze ez mindig kiderül.Olyankor még csak meg sem magyarázza,csak azt,hogy őt ez a műsor nem érdekli.Persze fáj,próbáltam kidobni,bocsánatot kérni,haragudtam,de ő nagyon érzéketlen velem.. Csak a pénzem kellett neki? Nem is szeret?



aug. 24. 10:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak egyet tehetsz. Nagyon gyorsan kirakod és nem foglalkozol azzal, mivel fenyegetőzik. Az ilyen nem lesz öngyilkos, sőt, azonnal fog találni egy másik balekot, akit szintén tönkretehet és kizsákmányolhat anyagilag, lelkileg.

Nagyon gyorsan dobd ki, így is rengeteg idő lesz, mire ki fogod heverni.

aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Kamu🤣
aug. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
aug. 24. 10:47
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Elmebeteg. Pszichiátert neki és szakíts vele.
aug. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem belebetegedett abba,hogy az exe elhagyta..
aug. 24. 11:11
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Hagyd el te is.
aug. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten sajnálom,hogy a szüleivel sincsen jóban..Kihez fordulhatna?
aug. 24. 11:55
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus!
aug. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
Sose volt barátnőm de ezeket olvasva kicsit nem is bánom.
aug. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nnna. Újabb remek példa, mennyire rendben van fejben (pszichésen/személyiségét tekintve) az, aki kapcsolatban van. És még Tinderen is kapkodnak utána... Minket, inceleket és femceleket folyton azzal bszogatnak, hogy nem a külsőnk miatt nincs senkink, hanem mert betegek vagyunk, és szar a személyiségünk. Aha. Kb. mindannyian ezerszer normálisabbak vagyunk ennél a nőnél is, ő mégis kelendő, mi meg láthatatlanok.
aug. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!