Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezeket a barátnőm? Miért ilyen?

Figyelt kérdés

Lassan már egy éve együtt vagyunk és az elején nem ilyen volt.Előadta,hogy ő kedves,megértő,türelmes,sokat segít a házimunkában is.Azt mondta nekem,hogy dolgozik,van önálló keresete.Összeköltöztünk 2 hónap után mondván szeretjük egymást és könnyebb lesz,hát tévedtem.

Folyamatosan veszekszünk,mert ő gyűjti a kajàt,persze dobáljuk ki őket.

Nem jár dolgozni sem,én tartom jelenleg el,mert a szüleivel rossz a viszonya,kitagadtàk a családból,mert szerintük egy elmebeteg.Barátai sincsenek.Veszekedés közben sokszor dúlakodunk is,rongál a lakásomban.Egyszer késsel jött nekem,kést is dobott már nekem.Megijedtem ott persze,de “szerencsére” csak megvágta az ujját.Hívta a 112-öt,azzal,hogy én megakartam őt ölni.Nem lett hálistennek semmi komoly ebből.Mivel enyém a lakás sokszor ki akartam őt már tenni,de a rendőrséggel fenyeget,meg,hogy megöli magát és egy terhes nőt nem rakhatok ki.Ezt meséli olyankor a szomszédjaimnak is,hogy ő terhes és én ki akarom rakni őt.Fenyeget,hogy felgyújtja a lakàsomat.

Mióta nem adok pénzt neki Tinderen pasizik és már titokban randizgat is velük,persze ez mindig kiderül.Olyankor még csak meg sem magyarázza,csak azt,hogy őt ez a műsor nem érdekli.Persze fáj,próbáltam kidobni,bocsánatot kérni,haragudtam,de ő nagyon érzéketlen velem.. Csak a pénzem kellett neki? Nem is szeret?



aug. 24. 10:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint igazából nem is terhes?

Amúgy ha az is, akkor sem tiltja semmilyen törvény, hogy kirakd.

Ön- és közveszélyes, ez bőven elég ahhoz, hogy elvitesd a mentőkkel.

aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Dehogy terhes.:D
aug. 24. 14:27
 13/15 anonim ***** válasza:
53%
Te vagy nagyon hülye vagy, vagy unatkozol. Egyik se jobb rád nézve. Lehet összeilletek...
aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Senior Séf ***** válasza:
47%
Nagyon gyorsan dobd ki!
aug. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Úristen, sajnállak kérdező!

Együtt tudok azonosulni az első váloszolóval, dobd ki sürgősen! Az ilyenek nem is értem mit keresnek a világban...

aug. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!