Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a barátnőmmel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel? Semmiképp sem akar szakemberhez fordulni.

Figyelt kérdés

A múlt hét előtti hétvégén elment bulizni a barátnőivel, viszont nem jól sült el a dolog. Azt mondta, hogy a mosdóba szeretett volna menni, hosszú volt a sor a nőibe, látott két csajt kijönni a férfi mosdóból egyedül, bement inkább oda, mert nem volt ott sor, a mosdóban sem volt senki, amikor bement. Oké, végzett, mosta volna a kezét, de két random pali elkapta, berángatta az egyik fülkébe, és ott megfogdosták, benyúltak a szoknyája alá, még a bugyiját is lerángatták róla, többször meg is ütötték(volt nyoma ennek), mert ellenkezett. Valószínűleg rosszabbul járt volna, de valaki pont bement és akkor meg tudott menekülni.

A barátnőm -nem meglepő módon- kikészült az esettől. Azóta csak bővebb ruhákat hord, nem sminkel, éjszakánként gyakran sírva alszik el, vagy épp az éjszaka közepén sírva ébred. Egyedül nem mer utcára lépni, konkrétan úgy néz ki egy napunk, hogy reggel én viszem el a munkába, délután megyek érte (mondjuk ráérek, otthonról dolgozom, határidőkre). Intimitás köztünk gyakorlatilag nincs (nem is erőltetem, nem ez a legnagyobb baj), igazából átölelhetem, simogathatom a hátát/karját/arcát, megpuszilhatom, ritkán van egy-egy szájrapuszi és így nagyjából ennyi az az érintés, ami okés.

Próbáltam mondani neki, hogy tegyünk feljelentést, meg menjen el pszichológushoz, de teljesen elzárkózik ettől. Konkrétan elkezd sírni, hogy ő nem szeretne az esetről beszélni, csak el akarja felejteni.

Én teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom mit tehetnék, hogy jobban legyen.


aug. 14. 08:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%

Jól teszed, hogy nem erőltetsz rá olyasmit, amit nem akar. Legyél mellette és érezze, hogy számíthat rád, ez most a lényeg. Legyél türelmes vele.

A feljelentéssel szerintem ne várjatok, pszichológushoz ráér később is elmenni, ha összeszedte magát.

Amúgy sagyon sajnálom szegény lányt :(

aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
15%
Semmit. Ha nem akarja, akkor ez van. De ez a te életedet is tönkre fogja tenni.
aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Feljelentést mindenképpen tegyetek. Rohadék emberek vannak. Velem hasonló szitu történt csak régebben már. Hagyj időt a barátnődnek, most még nagyon friss a dolog. Ha eltelik pár hónap és még mindig nem jobb, akkor célszerű szakembert felkeresni. Nehéz türelmesnek lenni, viszont nagyon fontos, hogy ott vagy mellette és számíthat rád.
aug. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes a barátnőd viselkedése. Akivel hasonló történik, minden porcikája próbálja meg nem történtté tenni a dolgot.

A feljelentést nem biztos, hogy erőltetném. A barátnődet fogják kihozni hibásnak, amiért bement a férfi mosdóba. Nagyon durva meghurcolás várna rá, ha ebből bármi ügy lenne.

Off: pontosan ezért "jut eszükbe" hosszú évek után az áldozatoknak beszélni. Mert sokáig tagadásba menekülnek, mert másképp elviselhetetlen ez az egész. Időbe telik, mire egyáltalán valakinek elmondják és hosszú-hosszú idő, mire megerősödnek annyira, hogy ki mernek állni a nyilvánosság elé.

10-20 év és rendbejön a barátnőd.

aug. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Rendőrségi feljelentés? Secperc alatt kinyomozható.
aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Ezert sem vagyok hive az egyedul elmegy bulizni a baratnokkel sztoriknak.. Discoban amugy is veszelyes a sok drogos kozott.. nem is ertem hogy gondolta hogy ilyen helyen be megy egy ferfi wcbe ahol tele van onkivuleti allapotban levo beteg kanos fiukkal ..
aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
A feljelentéssel már nem megy semmire, de pszichológussal annál inkább. És persze azzal, hogy egyedül nem megy sehová bulikban.
aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%

Ott helyben szét kellett volna verni azokat akik ezt csinálták vele.

Mindenesetre a legfontosabb hogy érezze a támogatásodat, most legyél férfi és tegyél meg mindent érte.

aug. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Kit érdekel ez a bulizós ribizni!

El ne hidd már hogy nem történt semmi!

aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Ember, a barátnőmet majdnem megerőszakolták...
aug. 16. 12:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!