Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A vesztembe rohanok ismét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vesztembe rohanok ismét, találkozni akar az exem. Szakember nélkül nem tudok meggyógyulni ebből?

Figyelt kérdés

Rossz családban nőttem fel. "apám" sosem volt jelen az életemben, hál'istennek, egy alkesz csavargó. Anyám felé sosem alalult ki erős kötődés. Korán jöttem, nem kaptam elég szeretetet, figyelmet. Millió helyen éltem 18 éves koromig, vagy verbálisan, vagy fizikaliag bántalmaztak.

Nem akarom magam sajnáltatni, csak megosztom a háttérsztorit. Ahhoz képest rendes, önellátó, szorgalmas ember lettem, de azt érzem azért, hogy ezek a sebek megbélyegeztek.

Sikeresen bevonzottam egy SZERINTEM nárcisztikus embert az életembe, az exemet. Akivel évekig minden rendben volt, majd kezdődött a se veled, se nélküled. Sajnos ehhez szoktam hozzá, egyetlen kapcsolatom eddig.

Tavaly szakítottunk, de azóta rettenet szenvedek, nem bírom felejteni. Tiltás, zero kontakt teljesen megvolt. Sok program, időtöltés, munka, minden, ami kell, de még így is függőnek érzem magam.

És hiába telt el ennyi hónap, felbukkant a semmiből és találkozni akar. Azt érzem, hogy ha nem megyek el, örökre bánni fogom, hiszen hónapok óta szenvedek a hiányától. (én szakítottam egyébként, de már muszáj volt..)

Tudom, hogy nagyon egészségtelen hozzáállás ez, de hiába próbáltam 1000rel dolgozni magamon, valahogy nem látom nélküle a jövőt. Nem párkapcsolati szinten feltétlenül, de hogy soha többet ne beszéljek vele, ne tudjak róla semmit, az elképzelhetetlen.. És nem hiába, hiszen ismét felbukkant, hiába a sok hónap néma csend.

Nem tudom, mit tegyek. A vesztembe rohanok, ha találkozok vele? De ha nem, pedig lenne lehetőség, akkor megint össze fogok zuhanni. Lehetetlen egy ilyen emberrel egy egészséges, korlátozott kapcsolatot fenntartani ugye? El kéne mennem pszichológushoz? Egyszerűen még mindig gyenge vagyok ahhoz, hogy 100%-ig kizárjam az életemből..

Kérlek ne savazzatok, nagy belső harcokat vívok így is..



#Pics@ba
2021. jún. 28. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Addog fogod vonzani az ilyeneket amig gyenge vagy.

Addig normalis kapcsolatod nem lesz.

2021. jún. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
El van b.va ez az egész.. Maradtam volna inkább örökre egyedül
2021. jún. 28. 19:51
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolat es pofonok fejlodest szolgalnak. Ha még nem fejlodtel, addig járod ujra ugyanazokat a koroket buktatokat, mig nem tanulsz es míg előrébb nem tudsz lépni az egyenrangu kapcsolatok felé. Es akkor majd azt vonzod. Addig meg a pofonokat. Amíg kered.amíg az hiányzik.

Amikor már elutasítod nah akkor jonnek majd az eselyek es a következo lépcsőfok.

2021. jún. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Fú! Pontosan ugyanígy érzem én is! 😕 Nagyon nehéz egy helyzet ez. De mivel nem működött a múltban, valószínűleg a jövőben sem fog. Hiába hiányolom és hiába szeretem.😔
2021. jún. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mész, azt fogod egész életedben bánni!

Neked magaddal, a családi mintáiddal kellene tisztában lenni. Azzal foglalkozni, hogy miért kapaszkodsz olyanba aki bánt?

Ő csak egy önző pvcsfej, aki levarr bárkit, aki hagyja. Akarod, hogy megtegye 1203. alkalommal, és ez most/megint te legyél?

2021. jún. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichológussal találkozz inkább, ne az exeddel.
2021. jún. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Te gyenge vagy és lusta.
2021. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

nem kéne bántani.. Tudjátok milyen szar érzés ez?


Kedves kérdező! Ne ne találkozz vele! Mással találkozz aki tényleg szeretni fog! Hidd el nekem 8 év után lett vége egy ilyen kapcsolatomnak. lassan 2 hónapja. pár hete neki álltam ismerkedni és meglepődök rajta, hogy tényleg van olyan ember aki szeret! Olyan módon szeret ahogy az exem sosem szeretett. Ha úgy érzed készen állsz rá akkor ismerkedj sokat fog segíteni! És meg fogsz lepődni rajta, hogy mi az az igazi szeretet :). De az exedet ne engedd a közeledbe soha többet! kitartást és sok sikert :)

2021. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Miért vagyok lusta? Gyenge oké, de lusta miért?

Köszi 8as,megkaptam a privátodat is. Sajnálom a helyzeted és remélem, hogy már jobb lesz neked. :)

2021. jún. 28. 21:27
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy függőség, dolgozni kell rajta, hogy leszokj! Káros, és ahogy a drog sem,ez sem fogja jobbá tenni az életed, max egy kis ideig, de a szenvedés és a károk nagyobbak lesznek! Ügyes vagy, higy eddig kitartottál! Menni fog! Keress fel esetleg egy szakembert, aki tud segíteni a feldolgozásban! Rakd helyre magad az életed az exed nélkül! Kitartást és sok erőt!
2021. jún. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!