Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem retteg, hogy bántalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem retteg, hogy bántalmazni fogják és néhány embert kerül is, mert azt hiszi, hogy bántalmazók. Én tudok valamit tenni ez ellen? Mert ha mondom, hogy nem fogják bántani, az nem elég. Szakemberhez nem akar meg menni.

Figyelt kérdés
Érhette egy trauma, amire ő maga sem emlékezik, vagy miért lehet ez?

2022. nov. 10. 07:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mióta?
2022. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kettő hónapja.
2022. nov. 10. 07:45
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem fordulj te szakemberhez és kérj te tanacsot, ha ő nem megy magától mert ez elég súlyosnak tűnik, pláne hogy akut eset. Nem drogozik? Klinikai pszichológus/pszichiáter, de akár a haziorvos is tud segíteni hogy hova fordulj. Mindenképp vedd ezt komolyan, akkor is ha mondjuk a háziorvos lehurrog, hogy ez csak stressz, stb.
2022. nov. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Én is megkérdeznék egy szakembert a helyedben, azért ez nem normális, és biztos hogy nem is ok nélkül lett neki ilyen mentális zavara. Ha nem kezelik, ki tudja később még miket fog beképzelni magának.
2022. nov. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, nem drogozik. Próbálom én elvinni, de nagyon makacs. De akkor megpróbálom én megkérdezni a szakembert, hogy mit tehetek. Köszönöm.
2022. nov. 10. 08:35
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Lehet tartozásai vannak amiket nem mond ek
2022. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
*el
2022. nov. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Stikàban tartozik alvilági alakoknak ez biztos, ilyen nem jön csak úgy,kamu.
2022. nov. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Kettő hónapja retteg? Biztos, hogy mindent tudsz róla? Nem keveredetett bele valamibe?
2022. nov. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha mentális beteg vagy drogos lenne, annak lennének jelei.


Tartozik. 99%.


Számlák fizetve? Volt nagy kiadásotok mostanság? Nem spórol látványosan? Hord magánál fegyvert?

2022. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!