Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem retteg, hogy bántalma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem retteg, hogy bántalmazni fogják és néhány embert kerül is, mert azt hiszi, hogy bántalmazók. Én tudok valamit tenni ez ellen? Mert ha mondom, hogy nem fogják bántani, az nem elég. Szakemberhez nem akar meg menni.

Figyelt kérdés
Érhette egy trauma, amire ő maga sem emlékezik, vagy miért lehet ez?

2022. nov. 10. 07:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Vihetted ahová akarod de a doki a tartozást nem fizeti ki helyette mert 1000% hogy tartozik...
2022. nov. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok trauma ért már az életem során, de csak felnőttkoromban kerültem el pszichológushoz és akkor veséztük ki, hogy mik azok az intő jelek, amire figyelnem kell. Azóta figyelek, hogy milyen emberekkel veszem körül magam és lehetőleg kerülöm a mérgező nárcisztikus jeleket mutató embereket, mert a legtöbb bántalmazóm ilyen volt. A párom szerint ez nem normális, én viszont szeretnék magamra vigyázni. Sőt, nemrégen újra elmentem egy teljesen másik pszichológushoz, hogy "nem viszem-e túlzásba" ezt a dolgot és megerősített abban, hogy jól csinálom. Azt is mondta, hogy a páromnak viszont szüksége lenne egy pszichológusra, hogy megértse, hogy a bántalmazottak nem véletlenül kerülik azokat, akik a bántalmazóikra hasonlítanak a vonásaikban. Persze a párom nem hajlandó semmiféle önfejlesztésre, csak azt hajtogatja, hogy nem vagyok normális, hogy távolságot tartok bizonyos emberektől.
2023. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet most, kérdező?
2023. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!