Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem szeretné a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretné a barátnőm, hogy én csináljam a körmét?

Figyelt kérdés

Gyakran panaszkodik, hogy akihez rendszeresen jár az bunkó, drágán dolgozik, ráadásul nem is annyira szép a munkája, se nem tartós. De itt, falun a másik csajhoz nem tud sehogy se időpontot szerezni, mindig tele van, tömegközlekedés rossz, csak ezért nem akar máshová menni.

Igazából én is körmösként dolgozom, szóval nem lenne gond, ha hozzám jönne. (Igen, hetero férfi vagyok, get over it.) Komolyan, egy szavába kerülne, a saját munkaidőmön kívül is nagyon szívesen vállalom tök ingyen, basszus, csak a barátnőmről van szó, négy éves a kapcsolat, együtt élünk. De ezt sem szeretné. Nem mondja meg, hogy miért. Látta már, hogy a vendégeimnek miket csináltam, és tetszett neki, szóval még azt se lehet mondani, hogy biztos nagyon bénának tart ilyen téren.


aug. 26. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarja látni, hogy neked jobban megy a körmözés?
aug. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1 Látta már, hogy hogy megy. Az egyik barátnőjének már ajánlott, és volt olyan, hogy akkor ott volt.
aug. 26. 18:44
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem valahol mélyen nem tudja feldolgozni, hogy körmös a csávója, még ha tudatosan nem is zavarja, dolgozol valahol, pénzt keresel, nem nagy ügy. De ha otthon csinálnád neki, akkor az olyan meleg legjobb haver feeling lenne. (Ez nem az én véleményem, szerintem is tök okés, ha egy férfi körmös és engem személy szerint nem is zavarna, ha a párom csinálná nekem, ha ez a szakmája, de ez csak egy tipp, hogy mi lehet a baja.)
aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
Kérdés volt. A te barátnőd. Megkérdezted már, nem válaszolt. Szóval vagy békénhagyod vele, vagy a manikűr miatt szakíts ha neked annyira fontos, hogy te csináld neki!
aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#3 Nekem nem fontos, hogy én csináljam. Csak nem értem, hogy miért nem hagyja, ha akihez jár nem jó, akihez menni szeretne, az nem vállalja.
aug. 26. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Ő dolga, maximum ha kikészít a nyafogásával akkor szólj neki, hogy nem akarod hallgatni ha a segítséged nem fogadta el!
aug. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csajokkal akarja csináltatni.
aug. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet nem tetszik neki a te munkád - attól még szívesen reklámoz másnak, de nem szeretné viselni
aug. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!