Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazó kapcsolat. Nárciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolat. Nárcisztikus férj. Hogy meneküljek?

Figyelt kérdés
Sajnos most vettem észre,h nárcisztikus férjem. Nincs hova mennem. Munkahelyem sincs,mert addig csürte csavarta,h ne menjek. Szóban bántalmaz zsaról. 3 gyerek. Minden az én hibám szerinte. Mit tegyek?
szept. 7. 08:38
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
19%
Tudjuk. Mindenki nárci. Nem baj, hogy ez egy pszichológiai kórkép, de manapság már mindenki megkapja ezt a jelzőt. Zseniális. Sok az önjelölt szakember itt a gyakorin.😆
szept. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
28%
Egyáltalán nem mindenki, ne hazudozzál mert ilyet nem mondtam. (Bár a hazudozás lépten nyomon is plusz egy pont a nárci felé) Plusz az önfeledt káröröm és köcsögösködés elég erős jel 😊
szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
71%
Arról nem is beszélve, hogy pontosan azok az emberek akik úton útfélen lenárciznak másokat minden ok nélkül, teszik hiteltelenné a valódi nárcisztikus személyiségzavart. Ami pedig egy nagyon komoly személyiségzavar, főleg akik köztük, mellettük élnek, azok számára hatalmas csapás, és lehetetlen helyzet. Ha ti mindenkit nárciztok aki nektek valamiben ellentétes véleményen van, abból az lesz hogy az átlag idővel már csak legyint rá, hogy ez nem is olyan nagy dolog, és pont a valódi áldozatok szívják meg. Ugyanez volt a depresszióval és a pánikrohammal, meg még ki tudja mivel. Ja és a 30-as kommentre írom ezt, mielőtt még én is megkapnám hogy áldozathibáztató nárci vagyok. Bár valószínűleg így is meg fogom kapni :)
szept. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
0%

Aha, és téged mi késztet arra hogy itt úgy hibáztass áldozatot meg hogynemvetteészre stb teljesen felesleges szövegeket írogass, hogy láthatóan élvezetet okozzon neked? Na, ha erre tudsz válaszolni magadba nézve, talán nem vagy annyira mélyen benne. De ha ezt is lesöpröd, az én radarom egyre jobban bejelez.

Ééés óhh milyen szépen előkaptad a te csak hős vagy mások, az igazi nárcik áldozatai védelmében megmentő szerepedet...(bár ugye nekik is írogatnád hogy nem vette észre) Ugye, kell a látszat, mások és magad előtt is, kell rögtön a magyarázat meg a te csak jót akarsz. Gyanús, gyanús.

szept. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%

Azt mondod addig "csűrte csavarta" hogy ne menj dolgozni, hogy végül nincs munkád, de aztán azt írod, hogy nincs is munkalehetőség.


Ha bántalmaz (zsarol, fenyeget), akkor jelentsd fel. Hacsak nem neres katolikus pap vagy politikus a férjed, a rendőrség komolyan fogja venni. Ez az első lépés.

A továbbiról majd a hatóság tájékoztat, segít.

szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!