Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazó kapcsolat. Nárciszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazó kapcsolat. Nárcisztikus férj. Hogy meneküljek?

Figyelt kérdés
Sajnos most vettem észre,h nárcisztikus férjem. Nincs hova mennem. Munkahelyem sincs,mert addig csürte csavarta,h ne menjek. Szóban bántalmaz zsaról. 3 gyerek. Minden az én hibám szerinte. Mit tegyek?
szept. 7. 08:38
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
74%

" És mi az, hogy nem enged dolgozni? Tudtommal elmúltál 18 éves, ebbe neki nincsen beleszólása semmilyen módon"

Ideális esetben igen, de bántalmazó kapcsolat teljesen más, látszik hogy soknak dunsztja sincs róla, szerencsére. Szóval ez a gyakorlatban úgy működik, hogy a faszi bűntudattal operál, mi lesz a gyerekekkel? Csak nem akarod magukra hagyni, milyen anya vagy? Vagy a másik, hogy kitalálja, hogy biztos izelhetnekje van a kerdezőnek, biztos van valaki a háttérben csak alibiből akar elmenni, hogy szeretőjevel találkozgasson. Megfenyegeti hogy nem láthatja többet a gyerkőcöket ki fogja csinálni ha elagyja, mindenkinek a rosszhírét fogja kelteni.stb

Ez egy agyrém, a sima szabályok itt nem érvényesek, nem tudsz vele megbeszélni problémákat, mert egyből támadásba vált. Neki az az érdekel hogy ne legyen a kérdező független, gyanitható hogy a gyerekeket is a pasas erőltette, hogyle legyen kötve a nő. Az ilyen patkanytól csak segítséggel tud elmenni, keresse meg a szüleit, férfi rokont, barátot illetve a NANE- t ahogy írták.

szept. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
68%
Csináld egy ideig azt amit mond, tegyél úgy mintha nem is lenne kedved dolgozni, mert mennyire szeretnél új recepteket megcsinálni, stb. És magadban mindig gondolkodj hogyan kellene önállósodnod, itt is nézelődhetsz ha tudsz. De ne konfrontálódj vele mert ha ilyen akkor ezt elő is kell készíteni. Ha bánt vagy fenyeget jelentsd fel, de beszélni meg vitázni ne, ha nem lehet beszélni vele felesleges. Max ha egyszer nagyon jó kedvében lesz, puhatolózhatsz.
szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%
Szegény 3 gyerek. 😭
szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
21. Nagyon jól látod. Teljesen mindegy mit mondok. Hiába mondom az igazat, csüri csavarja a dolgokat. Eléri,h neki legyen igaza. Közben úgy néz ki,h sikerülne egy állás. Hajnali fél 5 kor kellene indulnom,vinnének kocsival Ausztriába lenne munka. El mondtam neki,h reggel a gyerekeket meg oldhatná ovi suli. Kis főnök egy cégbén, mindegy mikor megy be. És az volt a válasza,h felejtsem el,ő biztos,h nem fogja. Kinézem belőle ,h simán itt hagyná őket,volt rá példa. Szerencse,h van egy 14 éves fiam,aki addig vigyázott a kissebekre amíg haza nem érek.. Ja a másik,h a gyerekek azért nem ragaszkodnak hozzá,mert ellene nevelem őket. De azt nem veszi észre,h eggyikel sem foglalkozik, ő úgy mutat szeretetet,h megvesz mindent a legdrágábbat mindenből. De minőségi időt eggyikel sem van. Haza jön és csak telefont nyomkod.
szept. 8. 08:30
 25/35 anonim ***** válasza:
24%
Most akkor végül is mit akarsz, Kérdező? Igen, az urad ritka egy suttyó. Xarházi gyökér. De mikor fogsz végre lelépni? Vagy tulajdonképpen mit is szeretnél? Mert mindenki azt írta neked, hogy tiplizz, de mindig írsz valami kifogást, hogy miért nem hagyod el ezt az Aranyembert. Ha neked jó, hát maradj benne. Megváltoztatni nem fogod tudni őt, ő ilyen. Mindig is ilyen volt. Ha akarsz boldog lenni még az életben akkor elhagyod, de ha neked ez így jó akkor tengődhetsz ebben a phosban éveket is amíg tönkre nem mész teljesen. Voltam bàntalmazó kapcsolatban 7 évet, tudom milyen rohadtul nehéz kilépni belőle, de nem lehetetlen. Én is akkor szakítottam amikor már elviselhetetlenül rossz volt és verni kezdett. Addig csak panaszkodtam én is.
szept. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
30%
Hová valósi vagy? Ezt csak azok értik igazán, akik szintén benne vannak. Én is benne vagyok nyakif, 2 gyerekkel,ráadásul még csak nem is nagyok, hanem nagyon kicsik.
szept. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
13%
Őőő eddig nem tűnt fel?? Megérdemled ha vele maradsz ezek után is😉
szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
58%

Drága "hogynemtűntfel" emberek, adjatok hálát az égnek, hogy ti nem éltétek át ezt.


A nárcik úgy működnek, hogy bizony nem veszed észre jó sokáig. Manipulálnak és gázlángoznak, de szép szavakkal és törődésként álcázva. Mintha mindent érted tennének, de közben az van, mait ők akarnak, mert ők jobban tudják, te meg butuska vagy, hagyd csak szépen rájuk.

szept. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
61%

Mennyi megkeresedett, rosszindulatú ember van itt, te jó ég!

Jobb ja az ember magában tartja a bánatát, mert ha kiadja egyből megjelennek a keselyűk, akik csak arra várnak, hogy a földön fekvőbe belerugjanak még egyet. :( :( Szomorú

szept. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
52%
28 ők is nárcik azért kárörvendeznek meg hüledeznek itt más kárára. Ez már csak ilyen, mindenhol van néhány.
szept. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!