Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha utálom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha utálom, hogy magasabb vagyok a barátomnál, de nagyon szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Közel 1 éve halálosan beleszerettem egy 170 magas férfibe, amikor jómagam 180 magas vagyok. Egész életemben mondogattam magamnak, hogy "nem fogok alacsonyabb fiúval összejönni, mert borzalmasan rosszul fogom magam érezni". Teljesen igazam volt, mert így képtelenség kicsinek érezni magamm. (Már úgy is hogy nagyobb vagyok mint az átlag magyar férfi, de az megint más.) Nem mintha az lenne a bajom, hogy nem férfias. Nálam sokkal testesebb, szőrös, van egy szép, ápolt szakálla, nagyon mély a hangja, vállas és erős, de egyszerűen nem engedi az agyam, hogy ez a kis részlet miatt boldog legyek.

szept. 5. 11:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez a magasságon való rugózás olyan gyerekes hóbort.

Gondolj arra, hogy hülyeség lenne 1 ilyen tényező miatt eldobni valakit, akivel amúgy jól kijöttök egymással.

szept. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudod hogy mit csinálj akkor veled vannak problémák
szept. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy emellett abszolút semmi vonalam nincs, váll, mellkas, csípő, derék egy szép egyenes vonal. Anyukám azt mondja ő is pontosan így nézett ki, amikor volt annyi idős mint én, "csak nekem még az arcom is nagyon csúnya volt".
szept. 5. 12:01
 4/19 anonim ***** válasza:
10%
Hát aki nem valogathat így jár.
szept. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
34%
akkor meg mit vársz hogyha egy ilyen alaktalan ronda vagy? örülj hogy ezt kaptad
szept. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes vagy. Anyukám 176 magas, apukám 169, nagyon max 170. Kb 26-27 éve vannak együtt, szerinted őt érdekelte? Emiatt volt boldogtalan?
szept. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
28%
Mondjuk azért 10 centi sok. Ne vicceljünk már. Ha csak 5 centi lenne azt mondanám azon túl lehet lendülni. 10 centin én se tudnék.
szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
23%
Ez egy alacsony incelnek a fake kérdése.
szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
51%
Cseréld ki az izzót a csillárban 🤷
szept. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
40%
Érdekes
szept. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!