Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak, ha utálom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha utálom, hogy magasabb vagyok a barátomnál, de nagyon szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Közel 1 éve halálosan beleszerettem egy 170 magas férfibe, amikor jómagam 180 magas vagyok. Egész életemben mondogattam magamnak, hogy "nem fogok alacsonyabb fiúval összejönni, mert borzalmasan rosszul fogom magam érezni". Teljesen igazam volt, mert így képtelenség kicsinek érezni magamm. (Már úgy is hogy nagyobb vagyok mint az átlag magyar férfi, de az megint más.) Nem mintha az lenne a bajom, hogy nem férfias. Nálam sokkal testesebb, szőrös, van egy szép, ápolt szakálla, nagyon mély a hangja, vállas és erős, de egyszerűen nem engedi az agyam, hogy ez a kis részlet miatt boldog legyek.

szept. 5. 11:49
1 2
 11/19 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Szerintem tégy rendet a fejedben, és akik ezzel a testmagasság-hülyeséggel tömik a fejed, azokat építsd le. Ha egyszer nincs más baj, mire kell generálni?
szept. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Gondolj azokra a csajokra, akiket szó nélkül ghostingol a 180+ pasijuk, akivel több hete, hónapja randiztak, beleszerettek, aztán nézz magad mellé, és kérdezd meg magadtól, hogy a tiéd megtenné-e.
szept. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amíg jó vele, addig legyél vele, ennyi. ha már szerelmes vagy, ne rontsd el. Úgyse tart sokáig... utána majd találhastz magasabb pasit is.
szept. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyugi van: nem gond!
szept. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Lovely Complex anime. Happy end lett. :D
szept. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hát én nagyon irigyellek, hogy ez a legnagyobb problémàd. Ez nagyon gyerekes és nagyon buta gondolkodásmód. Végülis valami problémát csak kell generálnod Magadnak.
szept. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
11%

Hogy lehet szerelmesnek lenni egy kisebb pasiba??????

Ez egy troll kérdés.

Biztos van ilyen, én is ismerek egy párt ahol a nő egy fejjel magasabb, de mindenki dumál róluk a hátuk mögött….

Én meg azon agyaltam, hogy tudnak így szexelni?????

Mert állva is nagyon jó, de akkor az a pali sámlin fog állni hogy felérje a nőt?

De nem megalázó ez neki ?????

szept. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Még fiatalabb eszemmel egyáltalán nem érdekelt milyen magas egy pasi, hangoztattam is.

Mostmár a velem egy magas se igazán kelt bennem férfias érzést.

10 centivel alacsonyabb, az rengeteg.

szept. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is magasabb a barátnőm, mégse okoz et gondot. Én 180, ő 184, de ugyanúgy felkapom és ágyba viszem, mintha ha egy 160 centis csaj lenne, ha ilyen szex dolgok a kérdéses rész. A mindenapi életben meg nem ez fog szembetűnni. Mondjuk azért a 4 centiméter nem akkora magasság különbség azt is aláírom, de ott van.


Szóval, ha tényleg bele vagy zúgva próbálj a jó részekre koncentrálni vele kapcsolatban, mert sajnos ezen nem nagyon lehet változtatni. Mondjuk van olyan műtét ahol eltörik a sípcsontod, és betesznek egy toldást oda, de azt nem tudom, hogy plusz 15 centit adnak-e, csak hogy már akkor magasabb legyen a pasas nálad

szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!