Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondolom úgy, hogy kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom úgy, hogy kezd nem egyenlő lenni az anyagi terhek megsztása ebben a kapcsolatban??

Figyelt kérdés

Külön kasszán vagyunk,ő a nő és nem tudom mennyit keres, mennyit kap a SZÉP kártyájára, állítólag hozzám képest keveset, én a ffi. 8hónapja vagyunk együtt én már az összeköltözést pedzegettem (vagyis régebben ő akarta jobban,korainak tartottam, munkám miatt sem praktikus majd nem beszéltünk róla, november-március közt 2x12óra munka 2szabad nap lesz a munka beosztás így jobb lenne+fűtés miatt is).

Amiket én álltam eddig, üzemanyag/autó kopás bárhová mentünk, kb 7500km et megyek éves szinten miatta és 90%ban én megyek hozzá akkor is gyakran fuvarozok neki amit kér (cola, ásványvíz nehezebb dolgok) mehetnék többször busszal is, akkor 60%a lenne csak a költség. Tehát mind anyagilag mind fizikailag kímélve van, ha valamit vetet velem otthonra akkor nem fizeti ki.

Férfi módjára, étteremben kb 8-10alkalommal én fizettem ,ő maximum 5x gyorsétteremben.

Voltunk ott alvós lagzin a szállást én fizettem,megyünk nyaralni én fizetem( szűk 100.000 Ft értékben). Szenet fát télre én vettem 75%ban, bár a munkahelyem adja dolgozói áron egy részét. Kisebb ház karbantartást megcsináltam neki(villany kapcsoló ,csap csere, mosógép csatlakozós szifon) apróságokat de sok kicsi sokra megy. Rá tisztán a villany számla, a víz díj na meg az konyhai kiadás 90% a maradt, volna meg a fűtés szűk 4ede a takarítás mosás finanszírozása marad. Csak a nála össze piszkolt ruháimat mossa ki nekem. Mondjuk a kabeltvt netet is ő fizeti.

Gázpalackot is én cserélem tudom kicsinyes de a zöldség fogyasztásba is beszállok, van nála 10tő paradicsom azt is én vettem a virág földet meg talán ő. Szüleim kertészkednek néha kűldenek velem ezt azt. Az ő anyukája messze lakik rengeteg zöldséget és tyúkhúst ad viszont cserében párom szerintem támogatja az anyukáját anyagilag ami szép dolog lenne, csak épen még nem voltunk együtt....jobban mondva amióta együtt vagyunk normalizálódtak a lakás körűlmények. Azért a 17-18 fok télen a sötétben ülés, zsákban dohosodó ruha (pára lecsapódás) korszakának vége.

Hosszú leírás után fő kérdés. Bár néha magamtól, néha kérésre viszek kaját/alapanyagot jogos e hogy megkért abba is szálljak be többet.

Vagyis! 40pár lábbeli és rengeteg ruhája van amihe ragaszkodik. Fodrászhoz kozmetikushoz nem jár, viszont 5-10féle vitamint szed.



szept. 2. 12:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%
Drága jó Istenem.Koszonom,hogy normális férjem van🙏🏻🙏🏻Soha nem számolhattak ,hány Ft költött rám.😉😀
szept. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Beszéld meg vele, hogyan érzed magad és ha szerinte túlzol lehet kevesebbet beszállni, nem kell osszekoltozni, sőt lehet szakítani is. Rajtatok múlik.
szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

Konyhai kiadás alatt azt érted, hogy a bevásárlás 90%-a az övé? Mert az nem két forint. Fizeti a villanyt, vizet is, fűtés egy részét.


Mondjuk így, hogy nem éltek együtt, nem értem, hogy tudsz számolni, arányosítani. Illetve hogy mi a célod ezzel. Együtt élve ez a fillérezgetés, hogy jó, de te megszerelted a csapot neki, hát ne haragudj....


40 pár cipője van meg rengeteg ruhája, amikhez ragaszkodik. Adja el és vegyen belőle tüzelőt vagy mégis miért hozod ezt fel?

szept. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

"van nála 10tő paradicsom azt is én vettem"


Ennél a pontnál kiégtem.

Zseniális!🤣🤣🤣

szept. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%
Szakíts! Te valami könyvelő vagy és a kapcsolatban is ezt gyakorlod? Inkább lennék egyedül mint egy ilyen pasival.
szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
13%

Ebből nem lesz kapcsolat. A nő elsunyítja a bevételét nem szép dolog. Te meg minden forintot számolsz.

Nem írtad hány évesek vagytok, de biztos 35+ , vagyis a vitaminokból gondolom.

Senkinek nem jó ebben a kapcsolatba. A nő tovább követelőzik, de meg ennyit se adnál.

szept. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Kisült az agyam, bakker. Már eleve ez a zagyva adathalmaz, amit idefostál központozás nélkül, öcsém! Meg úgy egyáltalán, mi ez már, ember? Erre milyen együttélést szeretnél alapozni?
szept. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
Pont az nem derül ki ki mennyit költ. Ha külön kasszán vagytok pont semmi közöd hozzá hogy mennyit keres, mennyit az az anyjának. Mutasd meg neki ezt a kérdést és várd meg a reakcióját.
szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
81%

Remélem visszaolvastad amit írtál és látod, hogy mennyire gázul hangzik ez a pár mondat:


"kb 7500km et megyek éves szinten miatta és 90%ban én megyek hozzá akkor is gyakran FUVAROZOK NEKI amit kér (cola, ásványvíz nehezebb dolgok)"


Ő belekényszerített téged ebbe a kapcsolatba és kínodban mész évi 7500 km-ert miatta?

FUVAROZNI egyéni vállalkozó vagy cég szokott a megrendelőnek...


"Kisebb ház karbantartást megcsináltam neki(villany kapcsoló ,csap csere, mosógép csatlakozós szifon) apróságokat de sok kicsi sokra megy."


Itt megint valami vállalkozó-megrendelőszemléletben gondolkodsz.

Alap dolog hogyha valamihez értek akkor a páromnak SZÍVESEN, ingyen megcsinálom...


"van nála 10tő paradicsom azt is én vettem "

Ez annyira kínos, hogy erre inkább semmit nem mondok...


Egyedüli dolog amit jogosan érdemes lenne megemlíteni és átgondolni az a nyaralás.

Azt megértem, hogy nem akarod egyedül fizetni úgy, hogy nem vagy annyira eleresztve anyagilag.

De a többi ne haragudj, borzasztó kicsinyesség.


Mondjuk való mindenkinek a párkapcsolat, lehet te pont ilyen vagy.

Ha csak anyagi terhet látsz a párodban akkor fel is út le út.

Neked marad több pénzed, neki meg előbb utóbb lesz valaki aki nem számoltatja el vele, hogy hány tő paradicsomot kapott.

szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
81%
Két kezemet összeteszem, hogy a férjem nem ilyen fillér Jani.😅 Pedig amikor csak szexelni jártunk össze, volt olyan nem is egyszer, hogy mondtam neki, hozzon már nekem 2 karton vizet, mert had ne én cipeljem fel a negyedikre mikor neki van kocsija is. Ha hozta nekem a vizet vagy az üdítőt (+ egyéb dolgokat még) soha nem engedte nekem kifizetni. Soha. Nemhogy még a benzin költséget számoljon fel, mert havi egyszer elküldtem a Spárba vízért.😆 Pedig akkoriban csak kuffancsolni jártunk össze (bő 6 hónapig), nem volt semmi komoly, mégsem volt pofája akkoriban sem fillérezgetni. Aki férfi (nem pasi!) annak igen is ciki az amit te csinálsz. Nekem agyphaszom lett volna ettől. Ja és csak tudd, hogy a férjemet is repítettem volna az elején, ha beleszólt volna abba, hogy hány pár cipőm meg hány darab ruhám legyen. Igen csak redflag az amiről írsz...
szept. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!