Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor akar megváltozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor akar megváltozni a férfi, ha már a nő kifelé megy a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

A párommal 15 éve vagyunk együtt, de az utóbbi 4 évben már inkább csak úgy "elvoltunk egymás mellett ".

Évente derült ki róla valami kisebb hűtlenkedés (sexchat,társkereső)...

Legutóbb már konkrétan hirdetést adott fel, hogy megtaláljon egy csajt, aki elsétált mellette és nagy hatással volt rá.

Ennek már másfél hónapja.

Azóta kimondva nem vagyunk együtt, de egy háztartásban élünk még gyerek és anyagi problémák miatt.

Októberben költözne, de mostmár nagyon teper, mert ő csak unatkozott, meg kevés volt a szex ( amúgy ez baromság, mert én többet akartam, mint ő), meg nem is tudja, hogy mi oka volt rá...

Meg akar változni értem, kettőnkért.

A kapcsolatunk már kb 4 éve nagyon elindult a lejtőn és bennem is régen elindult már az eltávolodás.

Fontos nekem, jól megértjük egymást alapjáraton, de ez már inkább " barátság extrákkal, mint párkapcsolat.

Nem tudom, hogy akarom-e folytatni, mert egyrészt nincs bizalom, amúgy ő sem bízik bennem, másrészt már nagyon eltávolodtam tőle és néha úgy érzem, hogy nem akarom már.

Máskor meg félek, hogy megbánom, ha szakítok és ott van a gyerek is, aki, szeretné, ha együtt maradnánk.

A gyerek 9 éves.

Én úgy érzem, nekem ettől többre van szükségem és néha eszembe jut, hogy nekem is egy életem van.

Nem tudom mit tegyek...



szept. 2. 11:50
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
87%

Dehogy fog megváltozni. Most betojt, hogy elválsz meg fizethet gyerektartást meg vége a kényelemnek.

Azért ne haragudjon ez a hirdetés mert olyan hatással... mert unatkozott... mint egy 13 éves. Családos ember. Undorító.

Ez neked csak idegességet, fájdalmat fog okozni.


A gyerek nem akarja, hogy az anyja egy boldogtalan lábtörlő lenne. Egy percig nem fogod bánni, ha elhagyod. Nem látok itt más opciót.

szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
87%
Most kezd realizálódni benne, hogy vége a kényelmes életnek, odalesz a fix pu_nci, a meleg otthon, hát próbálkozik. Ne törődj vele. Ha visszatáncolsz csak megerősíted benne, hogy veled ezt is meg lehet tenni, kicsit lenyugszanak a kedélyek és ugyan úgy csajozik majd tovább.
szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
52%
A gyerek gondolom nem tudja, hogy apuci miket művel, te miért akarsz válni. Azzal nem véded meg, ha nem érti, hogy miért váltok, sőt jobban szenved.
szept. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
0%

Én akkor sem.

Sosem értettem, miért akar minden nő megváltoztatni, "átnevelni".

Ami az elején jó, az tuti hogy idővel elkezdi zavarni. Miért van ez?

szept. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
89%
Ugy néz ki mint aki csak a lakás lakhatás miatt maradna mert nem akar költöznj.
szept. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
57%
Menj külön, vagy ő, ne a gyerek dirigáljon.
szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki, hogy ő nem hozzám ragaszkodik,csak az együtt töltött évekhez.

Mi mindig jól kijöttünk egymással, az ágyban is jól megértjük egymást, ha eljutunk odáig. 😅

Viszont a hétköznapokban minimális vagy egyáltalán nincs is intimitás már nagyon régen és nekem ez hiányzik.

Szerinte nincs ezzel gond.

Közös témánk sem sok van már.

Mindketten más irányba fejlődtünk az évek során, kevés a közös pont.

A gyerek nem dirigál, de nyilván neki is feltűnt, hogy anyu és apu már nincsenek olyan jóban, mint régen és szeretné,hogy minden a régi legyen.

Pár napja újra jobban kommunikálunk, egy nagy elbeszélgetés óta.

Azóta nagyon töri magát, hogy kibéküljünk, mert elmondtam neki, hogy elbizonytalanodtam abban, hogy valóban vége legyen-e közöttünk.

Anyagilag ő nem függ senkitől, jól keres, simán eltudna menni albérletbe.

Nekem jövő hónapban lesz az első teljes havi fizetésem, mert eddig részmunkaidős voltam.

Ezért én mondtam neki másfél hónapja, hogy addig maradhat.

Igazából simán tudott volna annyit adni,hogy ne legyen gond megélni nekünk, de nyilván örül, hogy még együtt lakhat velünk, mert így lát esélyt a békülésre.

A gyerek nem fog hiányt szenvedni semmiben, ha rajta múlik, mert imádja a gyerekét.

Szóval nem valószínű, hogy a gyerektartás fizetése izgatná annyira...

Ez a negyedik alkalom az utóbbi négy évben, hogy lebukott és bár fizikai megcsalásról nem tudok, de ezt már soknak érzem.

Nekem ez már nem igazán fér bele.

Ráadásul tényleg azt érzem, hogy én mar kifelé megyek egy ideje ebből a kapcsolatból.

szept. 2. 13:55
 8/37 anonim ***** válasza:
80%

"Szerinte nincs ezzel gond."

Persze, csak a kényelme maradjon.


"A gyerek nem dirigál, de nyilván neki is feltűnt, hogy anyu és apu már nincsenek olyan jóban, mint régen és szeretné,hogy minden a régi legyen."

Attól, hogy ebben a fosban együtt maradtok, semmi nem lesz a régi. Ez lesz, hogy anyunak és apunak egyáltalán nem jó. És csak egyre rosszabb lesz. A gyereknek is.


Neked nem igazán fér bele, hogy negyedjére lebukott? Jó, hogy elnézést nem kérsz. Nekem már az első se fért volna bele. Emeld már fel a fejed!!

szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy kellene legyen tartásom és másnak én is ezt a tanácsot adnám rögtön.

Viszont így, hogy én vagyok a történet egyik főszereplője, már nem is olyan egyértelmű a helyzet.

Én sem igazán hiszek a változásban, max ideig- óráig tartana úgyis, ahogy eddig is volt minden alkalom után, amikor lebukott.

Az is igaz, hogy most először látom a szemében azt az igazi kétségbeesést, hogy most tényleg elveszíthet.

Emberileg nagyon szeretem és nagyon fontos nekem.

Nehéz elképzelni nélküle az életemet, még ha maradunk is szülői kapcsolatban.

Másrészről viszont úgy érzem, hogy szeretnék élni egy másik életet, szeretnék egyszer igazán boldog lenni.

Mégis lelkiismeretfurdalásom van, ha a gyerekre gondolok, akit családban kellene felnevelni.

Félek, hogy megbánom, ha kilépek.

szept. 2. 14:53
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Családban. Egy anya meg egy apa. Csak ebből anya családosat játszik, apa meg egyszer látott szoknyák után fut.

Egyedül kevés vagy ahhoz, hogy teljes családban működjetek.

szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!