Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akkor akar megváltozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor akar megváltozni a férfi, ha már a nő kifelé megy a kapcsolatból?

Figyelt kérdés

A párommal 15 éve vagyunk együtt, de az utóbbi 4 évben már inkább csak úgy "elvoltunk egymás mellett ".

Évente derült ki róla valami kisebb hűtlenkedés (sexchat,társkereső)...

Legutóbb már konkrétan hirdetést adott fel, hogy megtaláljon egy csajt, aki elsétált mellette és nagy hatással volt rá.

Ennek már másfél hónapja.

Azóta kimondva nem vagyunk együtt, de egy háztartásban élünk még gyerek és anyagi problémák miatt.

Októberben költözne, de mostmár nagyon teper, mert ő csak unatkozott, meg kevés volt a szex ( amúgy ez baromság, mert én többet akartam, mint ő), meg nem is tudja, hogy mi oka volt rá...

Meg akar változni értem, kettőnkért.

A kapcsolatunk már kb 4 éve nagyon elindult a lejtőn és bennem is régen elindult már az eltávolodás.

Fontos nekem, jól megértjük egymást alapjáraton, de ez már inkább " barátság extrákkal, mint párkapcsolat.

Nem tudom, hogy akarom-e folytatni, mert egyrészt nincs bizalom, amúgy ő sem bízik bennem, másrészt már nagyon eltávolodtam tőle és néha úgy érzem, hogy nem akarom már.

Máskor meg félek, hogy megbánom, ha szakítok és ott van a gyerek is, aki, szeretné, ha együtt maradnánk.

A gyerek 9 éves.

Én úgy érzem, nekem ettől többre van szükségem és néha eszembe jut, hogy nekem is egy életem van.

Nem tudom mit tegyek...



szept. 2. 11:50
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

#10

Igazad lehet.

Én sem látok esélyt itt nagy változásokra.

Én sem akarok már éveket elpazarolni az életemből, azért, hogy hátha megváltozik most tényleg.

Pláne, hogy bennem is annyi minden megváltozott, meg ha ő tényleg meg is javul, akkor sem biztos, én ettől boldog leszek.

Olyan, mintha elkezdtem volna helyet készíteni magamban, valami másnak...

szept. 2. 15:09
 12/37 anonim ***** válasza:
Ha apa megcsalja anyàt akkor mehet ahová akar, gyerek marad. Es ha anya csalja meg apát?
szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
12. Akkor metoo!!!!
szept. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
Metoo????
szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Mert általában akkor érzékeli már a legjobban-, akkor veszi tudomásul, hogy elveszítheti a másikat.
szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
De ha jb 4eve elindult az eltávolodás akkor hogy tudtál vele szexelni?
szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Férfiként vonzó és voltak jobb időszakok is közöttünk.

Érzelmileg kezdtem eltávolodni inkább, de őszintén szólva az utóbbi hónapokban már szexuálisan is érzékelhető volt részemről a távolodás.

Sőt, az ő részéről is.

szept. 3. 15:14
 18/37 anonim ***** válasza:
53%

"Mi mindig jól kijöttünk egymással, az ágyban is jól megértjük egymást, ha eljutunk odáig. 😅"

Ha új kapcsolatba kezdesz, akkor is szexelni fogsz az exeddel, ha eljuttok odáig?

szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Max dont have dex with your ex
szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
De most itt mi a kerdes? A sajat egod es szorakozasod vagy a gyereked jolete? Minden gyerek igenyli az apjat. Orulj neki hogy csak ennyi rosszat tett...
szept. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!