Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi miatt lesz valaki féltékeny?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi miatt lesz valaki féltékeny?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyok együtt a párommal, aki az elmúlt hónapokban baromi féltékeny lett. Két férfiról van szó egyébként. Gyakran azt érzem, hogy full controlt akar gyakorolni, amit úgy tesz, hogy végig beleszól abba, mit csinálok a szüleimmel. Ma ilyet ír, hogy családilag lehettek betegek, ha napi 2x mentek le fürdeni. Néha már el sem hiszi, hogy a szüleimmel vagyok. Nekem pedig ez baromi megterhelő, mert eszem ágában nincs őt megcsalni. Mit gondoltok, hogy lehetne neki segíteni?

szept. 1. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Pl ha nőzik.
szept. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Magából indul ki mert csalfa típus.
szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%

Vagy csalták már meg...


A bizalom az ilyen, egyszer eljátsszák aztán kalap-kabát. Valakiben mély traumát és nyomot hagy, van akiben kevésbé.


Nyilván te (még) nem csaltad meg, de hogy mondjam, olyan ez mint mikor gyerekként elmondanak valamit 100x de addig úgysem hiszed el, amíg te magad nem tapasztalod meg. Például egy gyereknek mondhatod, hogy ne játssz a tűzzel mert nem játék, ő ezt akkor fogja megtanulni, ha egyszer belenyúl a tűzbe. Utána soha többet nem fog a tűzben nyúlkálni, 30 év múlva sem, hiszen mindenki tudja, hogy az fáj. Ő lehet ugyanígy van veled. Bizonygathatod, hogy te nem csalnád meg soha (te jelképezed itt a tüzet), ő viszont már belenyúlt ebbe a bizonyos tűzbe, szóval nem fog/akar mégegyszer.


Lehet éppenséggel korábban volt valakije, akiért nagyon odavolt, teljesen megbízott benne, aztán mint a villámcsapás, kiderült hogy a csaj mással is hentergett.


Nyilván minden ember más, és attól mert valaki egy rohadék, nem jelenti azt hogy más is az, ezt így kimondani könnyű, de mint mondtam, egészséges bizalmat senki iránt nem fog érezni már.

szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mert igen azt tudom, hogy az exe megcsalta, becsapta. En nem csapom be, nem csalom meg, de egy ponton tul tenyleg faraszto. Gyakran az se tetszik neki ha itt irogatok ki mindemfele kerdest, vagy social median kommentelek. Ilyenkor is azt hiszi, hogy valami pasival beszelek.
szept. 1. 20:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Dobd ki. Nem vagy köteles vele maradni és hallgatni a hülyeségeit. Téged büntet oktalanul. Ne hagyd tovább!
szept. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös +1
szept. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat nehez ugy. Megertem, hogy most sokkal feltekenyebb, ha az exe atverte ot es megcsalta. Sajnos ezen az ido segithet es nagyon sok komoly beszelgetes. Ezen en is atlendultem sajnos. Ehhez sok turelem kellett a baratom reszerol es sok beszelgetes. Mondjuk ennyire nem toltam tul, mint a baratod. A dontes rajtad all, hogy neked mennyi a turelmed es tureshatarod, ha mar besokkalltal, veget vethetsz a kapcsolatodnak.
szept. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

önbizalomhiányos. Nem hiszi el, hogy lehet őt szeretni, azt hiszi, hogy könnyen lecserélhető. Ezt neki kell kezeltetni, nem neked.

Bizonyos szintig tűrném, de hosszú távon biztosan nem.

szept. 2. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!