Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer együtt kajáltam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer együtt kajáltam az exemmel, de nem direkt, hanem összetalálkoztunk. Jogos, hogy egy ilyen miatt féltékeny a mostani párom?

Figyelt kérdés
Miatta szakítottam két hónapja, azóta vagyunk együtt. 1 hétig nagyon éreztem rajta hogy valami nem oké, mert ő meg ott dolgozik az étteremben. Aztán amikor elküldtem az exemet a fenébe, akkor megnyugodott.
2023. jan. 10. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Hát, senki nem örülne, ha ez a "barát" odamondaná neki, hogy "Finom volt a kokusgolyo"
2023. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Szóval a barátnőd munkahelyén találkoztál az exeddel, és együtt kajáltatok az orra előtt?

Nekem már csak ex lennél.

2023. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Jogos, nekem se lennél a párom.
2023. jan. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Mindenki ezt mondja, hogy csak véletlenül futottak össze.
2023. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%

2.

Milyen barátnőd, és mi van ha lány? Akkor együtt lennél vele? Ennyi debilt!

2023. jan. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Én nem bratyizok az exszel. Leszarom ha véletlen eszik ott, ahol én, egy köszönésen kívül (mert nem vagyok paraszt) nem tartozom neki semmivel. Volt már, hogy az exem az egyik egyetemi buliban odajött spanolgatni hozzánk. Én akkor már külsősként voltam ott egy másik ismerősöm miatt a párommal, mert már végeztem a szakon. Mikor túl barátságosra vette a figurát és leült mellém nyalakodni, odaszúrtam neki egy széles mosollyal, hogy "érdekes, akkor nem mutattál ennyi melegséget, mikor azért buktam a tárgyamat, mert három napja azon kattogtam, hogy miért nem írsz egy k*rva szót sem vissza". Vette a célzást, eltakarodott.
2023. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Hányszor kérdezed még meg?
2023. jan. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kuka lenne.


Bocs, exszel nem ebédelgetünk nyomós indok nélkül (nyomós indok, ha pl a beosztottja vagy és "megkér", hogy ülj mellé - különben mondjuk kirúgat).


De na... érted.

2023. jan. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Nekem meg az ilyen hozzáállás a kuka. Pont van egy exem, akivel felesleges viharos módon váltunk el és egy véletlen felbukkanás által bocsánatot kért. Igazából egyikünk sem volt rossz ember a másikkal. Gondolkodtam, hogy találkoznék vele a környékén. Akár be is ülnénk valahová. Még mielőtt ez megtörtént volna, a párom nagyon lazán állt ehhez. Ő mondta az eset előtt, hogy beszélhetnék vele és semmi gondja nem lenne. Nem azért mondta lazán, mert gondunk volna egymással. Hanem mert megbízunk egymásban. Tudja, hogy semmit sem akarnék tőle. Én is tudom magamról. Ez a normális. Illetve jogosan egoista ebben, hogy ő jobb nála. :D :D Valóban igaz is.


34/F

2023. jan. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Illetve egy találkozó belefér, de barátkozásban én sem hiszek. Mert pontosan annál az exemnél az exe barátja volt és keverte a szószt. Amit exem nem hitt el és ez is vezetett a romláshoz.
2023. jan. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!