Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire jogos, ha az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos, ha az egyik fél megjegyzi, hogy ő többet tesz a kapcsolatba anyagilag, ha a másik lakásában élnek?

Figyelt kérdés
A férfi többet keres, mint a nő, több mint a másfélszeres összeget, így ő többet tesz a közösbe, többször fizet ő, nyaralásba többet tesz, stb. Jogos ha ő úgy érzi többet tesz a kapcsolatba, ha a nő lakásában élnek? Mert ha nem így lenne, akkor az albérletet neki is fizetnie kellene, úgyhogy neki is kevesebb pénze lenne.
aug. 31. 15:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem jogos, mert ahogy írtad, akkor albérletre menne az a pénze.


De ha nem hiszi el, megoldhatjátok úgy is, hogy mindketten azonos összeget tesztek a közösbe, ő meg fizeti az albérleti díjat. Csak hát ez már minden, csak nem párkapcsolat.

aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nőként mindig alap volt, hogy ha a pasi lakásában élünk akkor én fizetem a rezsit, ez mindig kb egy albi fele. Ezen felül kajavásárlás kb felesben, egyszer én fizetek, egyszer ő, nem forintozzuk ki, de nagyjából lehet tudni, hogy hogy állunk. Privát cuccok saját fizuból. Nincs közös számla, nekem nem kell rosszalló tekintet amikor megveszem a huszadik parfümöt amit majd nem használok el, és én sem akarok azon pörögni, hogy félmillióért vesz telefont a közösből amit úgyis összetör 1 hónap után.
aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyáltalán nem jogos, ha szerinte ezzel többet tesz a kapcsolatba. Nem csak a pénzről szól.

Illetve arról szó sem esett, hogy pl ugyanannyit mos-főz-takarít? Csak egy példa...

De az oráltól a hivatalos ügyéntézésig mindent fel lehetne sorolniy hogy itt áll-e az 50-50, vagy kizárólag az anyagiaknál követeli.

aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem jogos, előttem már leírták, hogy miért.

De egyébként egy szeretetteljes kapcsolatban amúgy sem kéne centire kimérni mindent, aztán civakodni, hanem inkább bizalommal megosztani egymással, ami van, és kicsit engedni abból, hogy "enyém-tied".

aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha a férfi lakásában élnétek, akkor is neki kéne többet beletenni anyagilag.A nő más módon veszi ki a részét a kapcsolatból.
aug. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
72%

5

Nem.

Manapság a nők is dolgoznak, ráadásul felnőtt, önálló, értelmes lények.

A feminizmus eltörölte azt, hogy jogosan pályázzanak arra, hogy majd valaki más levegye róluk teljes egészében az anyagi terheket.

Normáliséknál kölcsönösség van, és ugyanazt teszik bele a kapcsolatba minden téren.

aug. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%

#6 De.

A kölcsönösség azt jelenti, hogy mindkettő beletesz valamit a kapcsolatba.

A fasz nem elég, akkor pénzt kell, mivel semmi mást nem raknak bele a férfiak amúgy sem.

aug. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
21%

#6 Ès ne felejtsd el, a férfinak létszükséglet a nő, a férfi pedig értéktelen és szükségtelen.

A nőknek erőforrásokra van szüksége, nem férfiakra.

Ezért harácsolják a férfiak az anyagi javakat, a nők pedig ezért élnek egyedül, mikor maguk biztosítják az erőforrásokat.

Minél hamarabb beletörődsz ebbe, annál könnyebb lesz az életed.

aug. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
53%

Jó, rosszindulatú és beteg emberek véleménye nem releváns.

Normális férfi beletesz a faszon és a pénzen kívül mást is a kapcsolatba, ha egyetlen ilyennel se találkoztál, az téged is erősen minősít.

A nő pedig közel sem létszükséglet.

Normális kapcsolatot egyik fél részéről sem a szükség mozgat, hanem a szeretet.

aug. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
#9 Ezért nem releváns a véleményed.
aug. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!