Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy kapcsolatban az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban az egyik fél elhízik, és a másik már emiatt nem kívánja, kevesebb lesz a szex, megromlik a kapcsolatuk, ki a hibás ebben az esetben?

Figyelt kérdés
júl. 12. 20:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Az, aki elhízott.
júl. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Senki sem hibás. Az van hogy számít kell arra hogy nem fogunk örökké ugyan úgy kinézni és szerintem ezt el kell nézni.


Én legalábbis nem vagyok ennyire kekec, és a feleségemet ugyan úgy vonzónak látnám!


30F

júl. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Miért kellene hibásnak lenni? Kommunikáljanak, aztán találják ki, hogyan tovább.
júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolgo ha vki nem hizott volna el akkoris lecserélik. Ezekre nem lehet adni.
júl. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A 2#-t osztom. Mindenki változik, a fogyás is lehetne ilyen erővel válóok.
júl. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%
Azért nem ennyire egyszerű. Igenis hibás aki elhízott. Engem pl soha az életben nem tudott vonzani elhízott nő. Na most elveszek egy számomra bombázó 50kg os nőt és pár év múlva 80-90 kg akkor nem vagyok köteles elnézni. Én nem ezt választottam. Úgy, ahogy ő sem egy igénytelen alkoholistát például. Ha én elkezdek inni az rendben lesz? Mert nem várhatjuk el, hogy ne változzon senki? El kell mindent fogadni? Nem, szerintem nem kell. Az elhizas pedig főleg csak lustaság és zabálás függvénye, hacsak nem betegség miatt van. Az más tészta. De ne, ne legyen egy zabálógép és akkor rendben lesz
júl. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Megnézném hány 40 esre megy fel a szalagavatói rucija 18 éves korábol.

Akik nem képesek változasokat elfogadni azoknak nem valo hosszutávu kapcsolat.

júl. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
7eske. Itt normális, természetes változás, öregedés stb van a képben. Hanem elhizas. Persze, hogy senki nem marad 18 éves. De amit itt írok z más.
júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Az elhizás is normalis. Bakker ha terhes lesz kidobja az utcára mert nagy a hasa?
júl. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze, meg ha fáj a lába is vagy ősz hajszálat talál rajta.. Menj már vissza a suliba bakker ha nem érted miről van szó. A terhesség természetes állapot amely elmulik, nem betegség. És aki felszed közben 20 kilót annak nem kell megtartania. Ha azelőtt tudott karcsú lenni akkor utána hogy, hogy nem? Mert a kor, a gyerek stb? Érdekes, hogy sokak ezek mellett is lefogynak másoknak meg maradnak a kifogások. Nem beszélve, hogy nem kötelező 20kg felszedni azért közben is lehet magad kontrollálni. Mert annyi kg tuti nem kell annak a gyereknek a hasban.
júl. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!