Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bókolgatások, szívecskézések...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bókolgatások, szívecskézések egy másik férfitól a kapcsolatunkban. Ti mit reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párommal 30 évesek vagyunk. Már 2 éve vagyunk együtt. Neki van egy pasi "legjobb haverja" már kb 15 éve. Én mindig azt vallottam, hogy igazából nem létezik férfi-női barátság, mert az egyik fél mindig többet akar. Már több éve nem találkoztak, de messengeren folyamatosan tartják a kapcsolatot. Ez önmagában nem zavart. Az viszont sokkal inkább, hogy a faszi néha-néha (véleményem szerint) súrolja a "barátság" határait. Folyamatosan bókokkal bombázza a párom, már-már romantikus jellegűekkel. Bomba nő vagy Esztike, 10/10-es nő, te vagy a legszebb, stb. Állandóan küldi is neki a szívecskéket és egyéb más szívecskés emojikat. Eleinte kérdeztem csak a párom, hogy ez mégis "mi"? Mindig azt a választ kaptam, hogy ezer éve ismerik egymást és a kezdetek óta "ez így megy". Eleinte nem csináltam belőle ügyet, de már a tököm tele van az állandó bókolgatásokkal, szívekkel és hasonlókkal. Hiába mondogatja a párom, itt tuti valami többről van szó. Sajnos őt egyáltalán nem is érdekli, hogy ez zavar engem. Ki is mondja. Nagyon sokat veszekszünk emiatt, de mindig be van söpörve a szőnyeg alá a probléma. Szerintetek én fújom fel vagy ez tényleg egy probléma? Tényleg nagyon őszintén szeretném tisztán látni. Sajnos egyedül vagyok ezzel a problémával, ő vitának fogja fel, ha próbálok vele erről beszélni.

2022. okt. 31. 19:03
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
15 éve nem tudta befűzni orvosi csoda lenne ha most menne szerintem
2022. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
UI: és annak a csávónak egyenként van csaja.
2022. okt. 31. 19:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom normálisnak.Ellenkező nemű baráttól ez nekem furcsal lenne.
2022. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura ez a szitu....
2022. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a barátnőd ezt hagyja, téged meg leszar, én dobnám a fenébe.

Ennyi empátia nem szorult bele, akkor nem való neki párkapcsolat.

2022. okt. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen érdekes, hogy a csajok nagy része tárol egy ilyen srácot a hatterben, “akitől nem kell tartani”. Vicc az egész.
2022. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Nekem is vannak ilyenek hogy évek óta hű de imádjuk egymást de egyszer nem feküdnék le se velük. De nagyon jot tesz a léleknek ha vku bókol támogat szivecskéz meghallgatja a lelki nyavajáimat. De a szememben nem voltak férfiak soha. Akkor se ha epp nincs párom.

Aztán vannak akik ezt tolerálják párkaocsolatban, mások nem addig félre vannak téve.

2022. okt. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is van legjobb fiu baratom,m mar 8 eve es semmit nem akarunk egymastol.


Eloszor az en parom is zavarta de azota mar o is kedveli, de o szemelyesen latta hogy mi mindig ugyanugy viselkedunk egymassal, nyitott es oszinte a kapcsolatunk es emiatt nyilvan lelkizos is valamilyen szinten es igen, szokott bokolni de egyaltalan nem olyan mintha egy ferfi bokolna,nem masabb mint ha az anyukam vagy apukam mondana es a paromat sem zavarja mert tudja hogy nincs benne semmi.

2022. okt. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3%
A fasznak nézegeted az üzeneteit?
2022. nov. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
9/9, mert látom anélkül is, ott van gyakorlatilag az orrom előtt. Te hülye kretén.
2022. nov. 6. 05:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!