Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy baratom, de mar nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy baratom, de mar nem szeretem ugy, mint 3 eve. Viszont van egy masik ferfi, o joval idosebb tolem. Kezdek beleszeretni, viszont az elejetol fogva csak a szorakozasrol es a szexrol szol a kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval a baratommal 3 eve vagyunk egyutt, de mar nem szeretem. Termeszetesen tobbszor mondtam mar neki, hogy mi a helyzet, de szakitasrol hallani sem akar. Egyutt elunk es nehez a helyzetem, mivel en tanulok o meg dolgozik, gyakorlatilag o tart el engem meg. A masik ferfi nagyon vonzo szamomra es tenylegesen kezdek beleszeretni, de felek hogy o nem fogja viszonozni erzeseimet.
2013. szept. 25. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:

A kapcsolatodnak a barátoddal vége. Korrektebb lenne, ha nem azért szakítanál vele, mert megtaláltad az utódját, hanem azért mert nem szereted már.

Igen így lehet dolgozni is kéne suli mellett, vagy kolit szerezni, de korrektebb lenne.

2013. szept. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól veszem ki a szavaidat akkor a pasid gürizik h eltartson közbe meg félredugsz meg szorakozol??? hmmm grat.
2013. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"az elejetol fogva csak a szorakozasrol es a szexrol szol a kapcsolatunk"


és erről tud a barátod is? :) ha igen, elég nagy marha, hogy eltűr téged!

2013. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük kidob téged és éhen halsz.
2013. szept. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ő még vonzódik és munka mellett nincs ideje sok mindenre. Kimondatlanul tud a másikról de ha punci kell neki ott van te neki ami kielégíti. Te elhülyéskedsz a másikkal szex szórakozás stb közben kezdesz érzelmileg is belemászni, de ott a jó meleg otthon a mostani pasidnál, tehát félsz kiszállni mert nem tudod hogy mi lenne a másikkal ha szakítanál a barátoddal. Jól látom?
2013. szept. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak én gondolom úgy, hogy a kérdező egy gerinctelen ribi, aki mind a két férfit csak kihasználná?
2013. szept. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!