Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalásnak számit az amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalásnak számit az amikor valaki lábán ülök (miközben ő ül)? Van barátom és nem tudom hogy ez annak számít e. Iszonyúan bűntudatom van

Figyelt kérdés

szept. 1. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nem feltétlenül mondanám megcsalásnak, de elfogadhatatlannak tartom.

Ha a barátnőm valaki ölébe ülne, akkor kifejezném neki a nemtetszésemet, a reakciójátol függően cselekednék tovább.

szept. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalás, de nem is feltétlen elfogadható viselkedés.
szept. 1. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked az? Mármint a pasid lábán is ülhet más nő ha nem leszel ott?
szept. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

Nekem beleült valaki az ölembe. Simán elvesztette csak az egyensúlyát, de maradt még, úgy beszélgettünk tovább, hülyéskedtünk, nagy társaságban.

Én voltam párkapcsolatban, ő szingli volt, és maradt is ez a felállás. Egyikünk sem akart a másiktól semmit, haver volt. (Később visszaemlékezve erre a jelenetre megmozgatott bennem valamit, köze volt hozzá ennek az érzésnek, hogy később szakítottam.)

szept. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalásnak nem, de hát.. azért nem annyira elfogadható egy bizonyos kor felett. Nekem csak poénból a lány barátnőm (én is lány vagyok) ült egyszer a lábaimra, de én biztos nem tettem volna egy fiú barátommal.
szept. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De mi a f@sznak ülsz mások ölébe?
szept. 1. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem megcsalas, de kikacsintgatás. Ha nem elég a párod rendben van, de akkor szakíts, vagy beszéld meg vele a nyitott kapcsolatot, esetleg szakíts! Undorító ha más ölében terpeszkedsz.
szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy, hogy minek számít, alapvető dolog, hogy nem teszünk olyat, amivel a másiknak fájdalmat okozhatnánk.
szept. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletlenség a pároddal szemben. Valld be bűneid vagy ha másra viszket akkor szakíts!
szept. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!