Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem számít megcsalásnak, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem számít megcsalásnak, de hátbaszúrt a párom, hogyan kezdjem el a feldolgozás folyamatát?

Figyelt kérdés

Ezt a történetet muszáj leírnom, mert napi szinten kísért. A párommal lassan egy éve vagyunk együtt, ezalatt az idő alatt rengeteg dologban hazudott nekem, jelentős dolgokban, vagy nem, ezt nem tudom eldönteni. Soha sem volt előtte párkapcsolatom, előéletem sem egyáltalán és önmagamtól egy teljesen nyugodt természetű ember vagyok, soha sem kutakodtam, soha sem féltékenykedtem, akármit tett, 100%-os bizalommal fordultam felé, hiszen megérdemli, a párom. A kapcsolatunk egyébként úgy indult, hogy mindketten valami extrábbat kerestünk, szex kapcsolatot, de mellette mély beszélgető társat, tehát nem egy lelketlen kúrópajtit, hanem kicsit furán hangzik, de szó szerint barátok voltunk extrákkal. Kisiskolás korunk óta ismerjük egymást, legjobb barátok voltunk 2 évig, de aztán gimi alatt teljesen eltávolodtunk, ő ment jobbra, én balra. Pont gimi utáni nyáron hozott össze minket az élet, ő medikus szakra jelentkezett egyetemre, így emiatt neki nem fért bele kapcsolat, én pedig sosem akartam, viszont a testiséget már szívesen megéltem volna. Így hát eldöntöttük, hogy egy ilyen kapcsolatba viszont benne lennénk, ez pedig tökéletesen alakult. Ugyanolyan elképzeléseink voltak a szexről, az életről. Nem elég, hogy baromira működött a kémia, még a hosszú órákig tartó beszélgetéseink is úgy hangzottak, akárcsak egy mesében, szó szerint tökéletes volt minden. Azt is megbeszéltük, hogy senkinek sem fedjük fel a másikat, nem akarjuk ezzel akár rossz hírét kelteni a másiknak, szóval köztünk marad minden, ami történik. A fordulópont fogalmunk sincs, mikor jött el, nem tudjuk, mikor szerethettünk egymásba, nyilván ez egy folyamat volt, de egy idő után volt egy pont, ahol egyszercsak természetessé vált a “szeretlek” szó, “feleségül foglak venni”, “te vagy a családom, a mindenem”, “te vagy az egyetlen nő, akit vonzónak találok” és hasonló mondatokkal illetett napi szinten, küldte állandóan a dolgokat, amik rám emlékeztetik és mindig biztosra ment azzal, hogy tudassa velem, a legkülönlegesebb nő vagyok az életében. Ha barátokkal volt, végig küldözgette a béna szelfiket és állandóan hangüzikkel, hívásokkal bombázott, szinte már nem is a társasággal volt. Ezidőben egy találkozásunkkor egy műanyag gyűrűvel megkérte a kezemet, mondván, nemsokára megteszi valódi gyűrűvel is, nem is sokára. Az utakon ugyanúgy megcsókolt, a kezemet mindig megfogta, és bátran posztolt engem bárhova.

Ekkor mi még hivatalosan NEM voltunk együtt, kiemelem, mert ez fontos a sztori szempontjából. A tagadási fázisának vége lett, kimondtuk az igent. 3 hónapja voltunk együtt, amikor egy teljesen bizalmatlanságtól kívülálló okból adta meg a jelszavait nekem, tehát benne volt a telómba a messengere, de sosem kutakodtam.

Egy nap, pont munkába voltam este, amikor elkezdett bennem furkálódni egy gondolat.

Sosem gondoltam, hogy megcsalna, inkább egy pozitív érzés volt bennem. Pont egy nehezebb időszakban voltam, kellett egy kis önbizalom boost, megfordult a fejemben, hogy szeretném látni azt, ahogyan esetleg beszélt rólam a barátainak, vagy hogy egyáltalán ejtett-e szót rólam a kapcsolatunk előtt, ő hogyan látta a dolgainkat, stb.

Hát rákerestem a nevemre, és jött a feketeleves. Az egész nyár alatt történt kapcsolatunk alatt szarrá szapult az összes létező haverjának, név szerint említett, képekkel együtt, elküldött nekik minden létező intim beszélgetésünket, véleményt formált arról, hogy számára egy 10/4-es nő vagyok, akinél ő jobbat érdemel, kifejtette azt is, hogy tudja, hogy én kapcsolatot akarok, de a pinámmal nehezen fogok kapcsolatot szerezni, jött-ment, semmirevaló szuka kurvának tartott, akivel már kivan a fasza és a köztünk történt szexuális élményekről is kitalált mindenfélét. Egy egyetem alatti futókalandnak állított be engem úgy, hogy én a lelkemet kitártam, biztonságot adtam neki, soha sem kellett hazudnia semmiről, mert bármit megértettem volna és minden napomat azért éltem túl, hogy a hét végén vele lehessek végre. Ezek csak felszíni dolgok voltak, a java ezután jött. A kapcsolatunk kivirágzása alatt megismert egy lányt, igazából csak flörtölgetni kezdtek egymással a gólyatáborban, az éjszakai fürdőzésen, elvonultak a barlagfürdőhöz és innen már kérdéses, hogy mi történt. A csók az biztos, de a többiről teljesen máshogy nyilatkozott az összes haverjának. Volt olyan sztori, hogy már közvetlen ott a medencébe szexeltek, volt olyan, hogy csak petting volt ott, volt olyan, hogy a koli szobába vitte fel és ott húzta meg, illetve olyan is volt, hogy felvitte, kielégítették egymást sneaky-be, mert a szobatársak is ott voltak, és reggel a felügyelők nyitottak rájuk full meztelenül. Több verziót is láttam már, de ezek emlékezetesek voltak. Ezután volt egy éjszakai buli, ahol együtt volt ezzel a lánnyal, itt sem fix, hogy mi történt. A sztori legdurvább eseménye most jön, mert hogy ez már a hivatalos együttlétünk előtt, alig 2-3 héttel történt. Egy régi ismerősével találtam beszélgetést, ahol pont a barlangos lányról volt szó, a lány óvaintette a párom, mert ő ismeri a barlangos lányt és csak a gólyatábor alatt több különböző sráccal látták együtt, úgy, hogy 3 éve párja van. A párom erre meglepően válaszolt, nem tudta, hogy párja van, de sebaj, “este végig együtt voltunk és most este is nálam aludt.” Amikor ezeket megláttam, összeszorult mindenem, mert visszakerestem a találkáinkat és erre másnapra ÉN aludtam abban az ágyban és nekem mondta, hogy tiszta szívéből szeret és nem tudna nélkülem élni. Szembesítettem a tényekkel őt, szakítást fontolgattam, testen kívüli mentális állapotban voltam, elmagyarázhatatlanul elárultnak, kihasználtnak és megalázottnak éreztem magam és gyűlöltem a párom tiszta szívből, az öngyilkosságot fontolgattam minden egyes percben, soha, senkitől nem kaptam még ekkora fájdalmat. Az egyetlen szabályt már nyár elején leszögeztünk, mégpedig, harmadik személy semmiképp nem fér meg még egy ilyen kapcsolatban sem, tehát ha megcsókol, esetleg lefekszik vagy már csak úgy gondol egy másik nőre, tudni szeretnék róla. Neki ez a kérésem nem volt szent. Ezeket az információkat nem egy alkalommal találtam meg, ez több nap leforgása volt, ezalatt szakítottam vele, ordítottam vele, zokogtam. Ő a munkahelyemen, az otthonomban, mindenhol megjelent, hogy térden állva, zokogva esedezzen a bocsánatomért, könyörgött mégegy esélyért, elismert mindent, bevallott mindent mindenről, de ezek azóta sem tisztázódtak. Azóta már több új dolgot is megtudtam, rengeteget veszekedtünk, ha a téma feljön, még mai napig úgy összeveszünk, hogy szétverjük a lakást. Ő eleinte teljes meghunyászkodást választott, de azóta állandóan azzal védekezik, hogy nem voltunk ilyenkor még együtt. Szerintem ez nem jogos érv. Egy párkapcsolat nem feltétlen akkor kezdődik, amikor kimondja a két fél. Ha mi 3.-án kimondtuk az igent, 2.-án nem ugyanazt éreztük? Értem, amit ő akar ezzel mondani, de ez nem jó érv, mert mi akkor már szó szerint egy pár voltunk, csak nem lett kimondva szóban, és eltitkolta előlem, aminek szintén biztos oka van. Mégha nem is konkrét megcsalás, én abszolút úgy éltem meg, hiszen szerelmesek voltunk már akkor is. Ha pedig nem szeretett a kapcsolatunk előtt, miért terveztük a jövőt? Az első csókjának történetét is eltitkolta előlem, hiszen mint kiderült, egy olyan lánnyal volt, akivel mai napig jóban van (a kérésemre már nem tartja vele a kapcsolatot, de akkor sem értem, miért titkolta el). Akárhányszor is tanácsolták, fórumokon is írták, hogy ki fog alakulni újra a bizalom, nem érzem így, rengeteg idő eltelt, és továbbra sem emésztettem meg. Hogy tudta hátbaszúrni a “babáját”? Miért hazudott? Miért nem voltam neki elég? Tényleg hazugság volt a teljes nyári kapcsolatunk? Hogy gondol rám valójában? Rettenetesen fáj minden ezzel a sztorival kapcsolatban, mert ő egy nagyon jó ember, a legjobb ember a világon. Nála tisztább lelket, gyermeki szívet sosem láttam még. Mindent megtesz értem, mindent megtesz azért, hogy visszanyerje a bozalmamat, és én nagyon nagyon nagyon szeretném újra ezt, nálam jobban senki nem akarja elfelejteni a történteket, de nem tudok felejteni, őt pedig nem akarom bántani ezzel többet, mert gyakorlatilag eddig nézve feleslegesnek tűnnek az erőfeszítései és mindig bűntudatot keltek benne, akaratlanul.


máj. 29. 16:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
69%

Aki nem akar regényt olvasni, annak a ChatGPT zanzásított változata:


Egy nő meséli el fájdalmas történetét párkapcsolatáról, amely tele volt hazugságokkal és hűtlenséggel. Kezdetben mindketten szexuális kapcsolatot és mély beszélgetéseket kerestek, ami barátok extrákkal típusú kapcsolatnak indult. A nő teljes bizalommal fordult a párjához, akit gyerekkora óta ismert. Azonban felfedezte, hogy a férfi folyamatosan rosszindulatú megjegyzésekkel illette őt barátai előtt, és részleteket osztott meg intim életükről. Kiderült az is, hogy a férfi más nőkkel flörtölt és volt egyéjszakás kalandja is, még mielőtt hivatalosan együtt lettek volna. A nő mélyen megrendült és elárultnak érezte magát, és bár a férfi bocsánatot kért és igyekezett visszaszerezni a bizalmát, a nő képtelen volt megbocsátani és elfelejteni a történteket. Az érzelmi seb továbbra is nyomasztja, és nem tudja, hogyan léphetne túl a múltbéli sérelmeken.

máj. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
95%

"Nála tisztább lelket, gyermeki szívet sosem láttam még."


"szarrá szapult az összes létező haverjának, név szerint említett, képekkel együtt, elküldött nekik minden létező intim beszélgetésünket, véleményt formált arról, hogy számára egy 10/4-es nő vagyok, akinél ő jobbat érdemel, kifejtette azt is, hogy tudja, hogy én kapcsolatot akarok, de a pinámmal nehezen fogok kapcsolatot szerezni, jött-ment, semmirevaló szuka kurvának tartott, akivel már kivan a fasza és a köztünk történt szexuális élményekről is kitalált mindenfélét"


Hát bocs, ha ez neked tiszta GYERMEKI lélek hát van baj a fejedben..

máj. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Fordulj pszichológushoz és szakíts vele!


<SN (:

máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Kb én is ezen mentem keresztül, csak velem a csaj csinálta ugyanezt.


Szakíts, lesz majd másik, a bizalom nem fog soha kiépülni, ez egy ősi, már-már evulúciós dolog, mármint a bizalom, régen az ősember vadászatnál bízott a társában, hogy nehogy egy vad rajtuk üssön, ezért ilyen szemét dolog a bizalom, több ezer, tízezer éve itt van, és ha bízunk valakiben, főleg párkapcsolatban a társunkban, akkor az életünket adjuk kb a kezébe, és ez tört meg.


Amúgy egy értelmes, okos lánynak tűnsz, aki belezúgott egy igazi fszba.


Amúgy ritka egy proli ember vagyok, de soha nem írnék a haverjaimnak ilyen ocsmány stílusban a páromról, ha egyéjszakás kaland lenne, még akkor sem, arról meg akit szeretek, főleg nem.


Szerintem engedd el, ez egy igazi szemét dolog volt a pasid részéről, tudom, hogy fáj, első nagy szerelem, sok időt fog felemészteni míg elfeljted, na meg a járulékos károk amiket okozott, hogy a következőben, hogy fogsz megbízni?


Nah én ezért nem akarok párkapcsolatot, hiába kértem a barátnőmet, hogy ha elege van a kapcsolatból, szóljon, vagy lökjön le a lépcsőn, nem....ő kb ugyanezt tette velem, mint veled ez a fsz.


És mi lett? Mindenem odaadtam neki, erre ő....


Na mindegy, amúgy Üdv a klubban, Üdv a felnőtt életben, és ennél csak rosszabbak lesznek még.

máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem számít megcsalásnak amikor azt mondta, hogy szerelmes beléd és nem fogtok másokkal összefeküdni, csókolózni, tényleg?


Ráadásul megígérte, hogy nem fog téged kibeszélni senkinek és nemhogy kibeszélt még el is hordott aminek csak lehetett. És te visszafogadtad!


Ezek szerint nincs sajnos önbecsülésed, bármit megtehet veled és biztos lehetsz benne, hogy ugyanúgy félrekettyint, lehord!


Szenvedj tovább ha szakítani nem akarsz, olyan gyenge, lábtörlő vagy. Te bajod. De legalább gyereket ne csináltass vele, jó?

máj. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
70%

Azt tudjuk hogy eddig is jó dumás volt és teljesen megfűzött a szép szavakkal.

Tehát telebeszélni a fejed szerelemmel meg ilyenekkel az neki nagyon megy. Mint eddig is.


Nyilván fiatal, nem is kéne megállapodnia még. Természetellenes ilyet kapcsolatba kényszeríteni.

máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

“ mert ő egy nagyon jó ember, a legjobb ember a világon. Nála tisztább lelket, gyermeki szívet sosem láttam még. ”


Ebben egészen biztos vagy? Mert nekem úgy tűnik nem is ismered igazán, hiszen nem is az igazi arcát mutatta neked. Folyamat hazudott, átvert, és nem csak téged, a haverjainak is össze vissza beszélt mindent, nem is tudni mi az igazság.

Őszíntén szólva én ezt nem tudnám megbocsátani, nagy csalódás, ilyen az ő igazi jelleme, nem az amit neked nyáladzott.

máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálom a lehetetlent mert sajnállak téged, remélem hatni fog rád amit írok, erőt gyűjtesz ahhoz, hogy szakíts vele és soha többé ne fogadd őt vissza.

Először is én biztos vagyok benne, hogy okkal nézted meg az üzeneteit. Szerintem a tudatalattid jelzett neked, hogy ideje a realitásban élned és nem a hamis világban amit előadott neked. Szembesültél vele, hogy nemhogy nem szerelmes beléd/nem szeret téged hanem mégcsak nem is tisztel mint emberi lényt.

Egyedül az tart téged mellette, hogy nagyon naiv vagy, reménykedsz benne, hogy visszatér a szép, boldog időszak, de saját magadat nem tudod becsapni! Nem is fogod tudni, állandóan benned lesz, hogy mire volt képes.

Akármit csinál már nem hiszel neki és jogosan. Döntés előtt állsz. Vagy vele maradsz és megvárod míg ő szakít veled, vagy te teszel pontot a kapcsolatnak nem nevezhető tragikomédiának. De én azt javaslom, hogy bár fáj, csalódás ért és ragaszkodsz hozzá tedd ki mert úgyis az lesz a vége. Szeresd önmagad sokkal jobban mint őt, sokkal inkább fog fájni ha húzod az értékes időd mellette és netán megint kiderül, hogy hűtlen volt hozzád, vagy csúnyán nyilatkozott rólad. Legyen benned annyi önszeretet, sőt önvédelem, hogy kirakod. Remélhetőleg hallgatsz arra amire utalsz saját magadnak mélyen legbelül. ❤️

máj. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Kezdésnek a szakítást javaslom. Aztán a szembenézést a ténnyel, hogy nagyon sok ilyen aljadék van még. A társkeresés rengeteg fájdalmas tapasztalattal jár. Csak akkor kezdj bele, ha képes vagy végigcsinálni, és a szerzett tapasztalatokból okulni.
máj. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

“ mert ő egy nagyon jó ember, a legjobb ember a világon. Nála tisztább lelket, gyermeki szívet sosem láttam még. “


Mondd, szívsz valamit? Nézz már ide mit írtál:


“ Az egész nyár alatt történt kapcsolatunk alatt szarrá szapult az összes létező haverjának, név szerint említett, képekkel együtt, elküldött nekik minden létező intim beszélgetésünket, véleményt formált arról, hogy számára egy 10/4-es nő vagyok, akinél ő jobbat érdemel, kifejtette azt is, hogy tudja, hogy én kapcsolatot akarok, de a pinámmal nehezen fogok kapcsolatot szerezni, jött-ment, semmirevaló szuka kurvának tartott, akivel már kivan a fasza és a köztünk történt szexuális élményekről is kitalált mindenfélét. “


Neked ez a fogalmad a nagyon jó emberről? A tiszta lélekről? A többi történést meg ne is említsük.

Könyörgöm, nyisd már ki a szemed, nézd már meg mibe vagy benne!

Ez a világ legjobb embere, egy aljas szemétláda, hazug görény! Ne azt hidd el amiket neked ömleng, hanem a szemednek higgy!

Mégis hogyan szeret, szeretett, mikor másoknak így beszélt rólad?

Hogy tudod elhinni ezek után egyetlen szavát is?

Ez nem kis hiba volt, hanem egy hatalmas árulás, és csak most ezáltal ismerheted ki az igazi jellemét.

Ha jót akarsz magadnak, akkor kilépész ebből a hazugságtengerből.

máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!