Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez nálad mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálad mennyire számít rossz előjelnek?

Figyelt kérdés

Randizási szakaszban vagy valakivel, vagy legfeljebb a kapcsolat legelején pl 2-3 hónap, amikor megtudod, hogy az előző párját megcsalta.

Képes lennél ezután bízni benne, hogy egyedi eset volt, vagy úgy állnál hozzá, hogy aki megcsalja a másikat az nagyobb eséllyel teszi meg újra a következő kapcsolatában is?



jún. 20. 05:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Volt aki elmesélte hogy kikezdtek vele diákok, ódákat zengett hogy mennyire szépek voltak , és a volt feleségét cukkolta ezekkel a kiscsajokkal, hogy féltékeny legyen. Később meg is csalta és el is hagyta az exét.

Nem volt bizalomgerjesztő, de amúgy engem is cukkolni akart egy nővel. Szakítottam.

jún. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7%

Az a baj, hogy mindenki egyből birtokolni akar, hogy márpedig az enyém vagy, és csak velem szabad...


Randizási szakasz, le kell szarni mindent, és jól kell érezni magatokat, aztán majd alakul. A félrekúrás nem a megcsaltat minősíti. Ha idővel kap egy valóban komoly státuszt a dolog, akkor pedig már nem fog felmerülni a kérdés. Ettől rákérdezhetsz, hogy az elődöddel mi volt a helyzet.


Nekem okkal nem kell komoly, nem érdekel, mit csinál a másik, cserébe én is szabad vagyok. :) Ennek a szerelem nevű anomáliának korunkban lejárt az ideje, más világ van.

jún. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg azt is mondta hogy a barátnőmet megd.gná, de csak egyszer mert másra nem kéne neki 👌👌
jún. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ hogyan beszél a megcsalásról. Ha látom rajta őszintén megbánta és legközelebb másképp cselekedne, akkor adnék egy esélyt.
jún. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
32%

Hát attól függ basszus... részleteket.....

Szerintem lehet tudni, ha az ember sokat beszélget a másikkal, hogy milyen a világnézete, hozzáállása a kapcsolatokhoz, emberekhez, hűséghez, megbízhatósághoz. Ehhez beszélgetni kell és megismerni a másikat, de erre volt már 2-3 hónap. Döntsd el, hogy érzed, nekünk meg had ne 1 szó alapján kelljen ezt megválaszolni.

jún. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudnék bízni benne.

Ő mondta el? Vagy honnan tudtad meg?

Ha ő mondta el, mondjuk az már jobb eset. De kérdés, hogy hogy mondta, és a többi részlet. Viszont így sem túl bizalomgerjesztő.

jún. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Azon nyomban abbahagynám az ismerkedést vele. F
jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem kéne, nem érdekelne egyáltalán, hogy engem TALÁN nem csalna meg. Mást megcsalt szóval tegye magát hasonló csalfa gerinctelen döggel mint ő maga! 🤷
jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Ez egy nagyon hülye elmélet, hisz ha összejössz valakivel egy az, ezt nem is biztos, hogy fogod tudni a másikról. Vagy ha épp eddig nem is történt ilyen, attól még lehet a későbbi kapcsolatában még félrelép majd. De amúgy az én ismeretségi körömbe, a legtöbb kapcsolatban már léptek félre. Mégis együtt vannak, vagy később lett új kapcsolatuk és ott már nem lépett félre. Vagy nem derült ki, nem tudom. A lényeg, hogy ebből nem lehet következtetni semmire.
jún. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha egyszer megtette, akkor másodszor még könnyebben megteszi.
jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!